Zobacz temat - No i trafiło na mnie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - No i trafiło na mnie

maryba - Wto Lis 20, 2007 21:12
Temat postu: No i trafiło na mnie
Dzisiaj miałem zonka - wjechałem pod Honde Civic na drodze równorzędnej - moja była szersza i chyba to mnei zmyliło. Honda przyłożyła mi w prawe drzwi. Dzrzwi do wymiany - szyba cała - zewnętrzna częśc progu zawinięta - ale od wewnątrz wygląa na nieruszon. Słupek przedni też wyda sie być nie ruszony - choć leciutko inaczej zamyka sie schowek.
Dzrzwi mocno dostały - aż blacha przecięta - ale zamykają sie . Lekko też błotnik dostał - ale to mały wgniot.

Honda miała maskę pdownieta , atrapę potłuczonę, zderzak pop,ękany , i jeden klosz z mocnować zerwany

nikomu nic sie nie stało - rostaliśmy sie na podstawie oświadczenia - także jestem 300 i pewnie 5 punktów do przodu,


Powiedzcie mi bo mnei to nurtuje - jak mam dwa auta na siebie - ale jedno jest ubezpieczone w Warcie , a drugie w PZU - to czy przy takim zdarzeniu lecą mi zwyżki na dwa auta? jak to jest

Ma ktoś takie drzwi - najlepeiej w Wawie ? - jaka możebyc cena golasów ?

AndrewS - Wto Lis 20, 2007 21:29

wspolczuje , ja mialem kolizje na koniec sierpnia

maryba napisał/a:
ale jedno jest ubezpieczone w Warcie , a drugie w PZU - to czy przy takim zdarzeniu lecą mi zwyżki na dwa auta? jak to jest


tez jestem ciekawy jakto jest bo mialem podobny dylemat, ostatecznie dalem kase do reki i nic nie spisywalismy
ciekawe czy ubezpieczyciele sie informuja o takich zdarzeniach, ale wydaje mi sie ze nie

maryba - Wto Lis 20, 2007 21:33

tu było za dużo żebym dał do ręki - maska , zderzak- atrapa + malowanie - 1500 - wole zeby z OC poszło
walkie - Wto Lis 20, 2007 21:39

maryba napisał/a:
Powiedzcie mi bo mnei to nurtuje - jak mam dwa auta na siebie - ale jedno jest ubezpieczone w Warcie , a drugie w PZU - to czy przy takim zdarzeniu lecą mi zwyżki na dwa auta? jak to jest


Z doświadczenia wiem, że nie komunikują się. Nie wiem akurat jak PZU i Warta, ale PZU i Allianz się nie komunikują. Z tego co mi wiadomo, raczej małe jest ryzyko, że się skomunikują. :)

maryba - Wto Lis 20, 2007 21:46

dobrze że ubezpieczyłem roverka w PZU bo jak miałem jeszcze sierrke to i sierrka i scorpio były w Warcie - pewnie jak dwa auta w tej samej ubezpieczalni to lipa
emes - Wto Lis 20, 2007 22:02

Drzwi są w Lutyni, ale to w okolicach Wrocławia. Jak nic nie znajdziesz, to daj znać.
maryba - Wto Lis 27, 2007 20:37







maciej - Sro Lis 28, 2007 09:45

Współczuję. :(
maryba napisał/a:
tu było za dużo żebym dał do ręki - maska , zderzak- atrapa + malowanie - 1500 - wole zeby z OC poszło

Ja miałem w wakacje więcej szczęścia - wyszło 500 zł i dostałem oświadczenie spowrotem i podpisany papier, że 500 zł pokrywa wszelkie straty i poszkodowany nie będzie występował z innymi roszczeniami, a z wyliczeń mojej agentki wyszło, że przy mojej pojemności (2.3) i stracie 20% to 800 zł rocznie przez 3 lata by mnie skorzystanie z OC kosztowało.

gnusman - Czw Lis 29, 2007 23:08

Wyrazy współczucia :sad: