Zobacz temat - Jakie imię ?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Jakie imię ?

giewu - Czw Lis 22, 2007 20:11
Temat postu: Jakie imię ?
hej :mrgreen: Mam straszny dylemat :rotfl:
Zamierzamy z moimi dziewczynami (po wielkich przygotowaniach, rozpatrywaniach za i przeciw itd.) sprawić sobie pieska ... po przeczytaniu najprzeróżniejszej literatury padło na rasę shih tzu .
I teraz pojawił się (jak mniemam) odwieczny problem. Jak nazwać naszego skarba ?
Najpóźniej do niedzieli (dzień zakupu) musimy wybrać imię dla naszej przyszłej suczki (bo jeśli będzie facet to w konkursie na jego imię zdecydowanie i już w przedbiegach wygrał achmed :mrgreen: )
Podpowiedzcie mi proszę jak mogę nazwać takiego małego kurdupla płci żeńskiej ?
Z naszej strony wygląda to tak: ja chcę by była cza-cza, żona preferuje tabaka lub carera, a moja córka ma 15 lat i ma tak "nasrane" do łba ;) , że Jej przykładów nazwania suni nawet nie przytaczam. :rotfl:

Brt - Czw Lis 22, 2007 21:40

giewu napisał/a:
(bo jeśli będzie facet to w konkursie na jego imię zdecydowanie i już w przedbiegach wygrał achmed )


po prostu mega :rotfl: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

co do imienia, to nie mam pomysłu. Moze jakiś ciekawy nick (lub jego fragment) z forum ?? :D w obecnej chwili kojarzy mi się tylko california

giewu napisał/a:
a moja córka ma 15 lat i ma tak "nasrane" do łba , że Jej przykładów nazwania suni nawet nie przytaczam.

mimo wszystko jestem ciekaw :D ;) :P

thef - Czw Lis 22, 2007 21:41

Ja proponuję Inflacja ewentualnie Jadwiga ;)
Senn - Czw Lis 22, 2007 21:51

Dwieście Czternastka :wink:
jerzu - Czw Lis 22, 2007 22:05

Shih Tzu no szkoda a może jednak West ? :P Ja chętnie dowiem się jakie imię dla suczki córka wymyśliła mogą byc śmieszne :D Ja swojego nazwałem Śnieżka :P Zgadnijcie dlaczego :)
matlacz - Czw Lis 22, 2007 23:44

Ja mam suczke i mialem ich wiele tym razem mam rase beagle (chyba tak to sie pisze) a czyta sie bigle. Obecnie moja sunia ma na imie "Nina" ale moze spodoba ci sie "Amelia" - w skrocie "Mela" lub moze "Nela" no niewiem to takie moje skromne podpowiedzi!


Daj znac co wybierzecie!

AndrewS - Pią Lis 23, 2007 00:39

ja bym tam nazwal "Rovera" :mrgreen:

a BTW to jakos nie moglbym miec psa, jak sobie pomysle ze musze np. w niedziele rano naginac z nim na dwor przy -10, to dzieki, no chyba zebym mial dom jednorodziny do tego ogrodzony

Owsik - Pią Lis 23, 2007 01:59

Znajomy ma sukę o imieniu Cocaina :twisted:
Eddek - Pią Lis 23, 2007 07:07

Wodka!
Brt - Pią Lis 23, 2007 08:08

hehe :) to może "marycha" :marycha: :lol:
Viniu - Pią Lis 23, 2007 08:26

matlacz napisał/a:
moze spodoba ci sie "Amelia"
Ja protestuję!! Moja córeczka za 3 tygodnie będzie miała na imię Amelia... :) No nie róbcie mi tego... ;)
sTERYD - Pią Lis 23, 2007 10:46

może irasiad ;)
ploomy - Pią Lis 23, 2007 11:20

A może "Giewunia" :smile:
eszet - Pią Lis 23, 2007 11:50

giewu napisał/a:
Podpowiedzcie mi proszę

Moherka :mrgreen:

Ja mam obronnego.........jamnika :wink: wabi się Tofik :smile: .

maciej - Pią Lis 23, 2007 12:01

eszet napisał/a:
Ja mam obronnego.........jamnika

To chyba zaczepno-obronnego. :D
On zaczepia, a potem trzeba go bronić. ;)

eszet - Pią Lis 23, 2007 12:42

maciej napisał/a:
To chyba zaczepno-obronnego

Może być do tego i tego,bo ma duży zasięg - od ogona do pyska :rotfl:

zouza - Pią Lis 23, 2007 12:46

A ja bym poczekała z wyborem imienia. Jak już będzie piesek imię samo się znajdzie stosownie do charakteru. Dlatego moja kotka nazywa się zouza :mrgreen:
A z drugiej strony miałam już sytuację, że zwierzakowi samo imię się zmieniło, bo wcześniej wybrane kompletnie nie pasowało

giewu - Pią Lis 23, 2007 13:27

dzięki Wam wielkie za Wasze podpowiedzi :mrgreen:
wszystkie przedstawię do oceny i zatwierdzenia wyższej instancji (czyt. żonie ;) ) ... choć jak znam życie i wyląduje w naszym domu sunia to postawię na swoim i zostanie cza-cza :twisted:

a i tak uważam, że achmed jest the best :rotfl:

Brt napisał/a:
california
thef napisał/a:
Inflacja...Jadwiga

raczej myślałem o czymś krótszym i bardziej słodko brzmiącym ;) ...

bo jak tu zawołać sunię :shock:
Senn napisał/a:
Dwieście Czternastka
do nogi ? :rotfl:

matlacz napisał/a:
....moze spodoba ci sie "Amelia" - w skrocie "Mela"....

przyznam, że bardzo mi się spodobało to imię, ale czytając co poniżej
Viniu napisał/a:
Ja protestuję!! Moja córeczka za 3 tygodnie będzie miała na imię Amelia... :) No nie róbcie mi tego... ;)

Viniu uroczyście Ci obiecuję, że Amelka pozostaje w rezerwacji tylko dla Ciebie i Twojej żony ;)

sTERYD napisał/a:
może irasiad ;)

ciekawe jak by ze mną na dwór wyszła :mrgreen: ... na siedząco ? :rotfl:

ploomy napisał/a:
A może "Giewunia" :smile:
eszet napisał/a:
Moherka

źle mi się kojarzą :twisted:

zouza napisał/a:
A ja bym poczekała z wyborem imienia. Jak już będzie piesek imię samo się znajdzie stosownie do charakteru. Dlatego moja kotka nazywa się zouza :mrgreen:
A z drugiej strony miałam już sytuację, że zwierzakowi samo imię się zmieniło, bo wcześniej wybrane kompletnie nie pasowało

a o tym w ogóle nie pomyślałem ... nasz poprzedni piesek dostał imię w momencie gdy go zobaczyliśmy tofi, bo był taki słodki i kolorowy jak cukierek toffi ;) ... może rzeczywiście poczekać :bezradny:

jerzu napisał/a:
... Ja swojego nazwałem Śnieżka :P Zgadnijcie dlaczego :)

bo zła czarownica nakarmiła ją zatrutym jabłkiem ? :twisted:
... śliczna ta Twoja psina :mrgreen:

Panna_Migotka - Pią Lis 23, 2007 16:10

a może TRADYCJA... :neutral:
Brt - Pią Lis 23, 2007 16:20

"tradycja, to taka dziewczynka co sie w związkach urodziła......." :mrgreen:

z jakiego to filmu ?? :P

Myślę, że ten pomysł z wstrzymaniem wyboru imienia do czasu chociaż pobieżnego poznania charakteru psiaka nie jest gupi ;) :D

giewu - Pią Lis 23, 2007 17:21

Brt napisał/a:
...Myślę, że ten pomysł z wstrzymaniem wyboru imienia do czasu chociaż pobieżnego poznania charakteru psiaka nie jest gupi ;) :D

i na tym jak na razie stanęło :cool:
... ale na pewno nie omieszkam pochwalić Wam się fotkami suni jak się tylko u nas w domu pojawi :mrgreen:

Paul - Pią Lis 23, 2007 18:30

Brt napisał/a:
Myślę, że ten pomysł z wstrzymaniem wyboru imienia do czasu chociaż pobieżnego poznania charakteru psiaka nie jest gupi

Jest najlepszy - jak mówi Zouza - imię samo się do psiaka dopasuje :P

Viniu - Pią Lis 23, 2007 19:36

giewu napisał/a:
Viniu uroczyście Ci obiecuję, że Amelka pozostaje w rezerwacji tylko dla Ciebie i Twojej żony
Podziękował :) A jeśli kiedyś będę miał psiaka "pci" męskiej to dam mu na imię DOLAR :)
ernesto - Pią Lis 23, 2007 21:57

Viniu napisał/a:
giewu napisał/a:
Viniu uroczyście Ci obiecuję, że Amelka pozostaje w rezerwacji tylko dla Ciebie i Twojej żony
Podziękował :) A jeśli kiedyś będę miał psiaka "pci" męskiej to dam mu na imię DOLAR :)


A ja kiedys dalem mojemu "Bronek" :mrgreen:
Teraz za to mam NURKA (bo kopal w smietnikach - wzielismy go ze schroniska :rotfl: )

Pzdr
E

Viniu - Sob Lis 24, 2007 00:26

Znajomy ma sznaucera miniaturkę, któremu dał DILER, a kuzynostwo takiemu samemu dali HAKER :)
walkie - Sob Lis 24, 2007 09:20

Pepsi
Gina (dżina)
Crazy
Ally

giewu - Sob Lis 24, 2007 09:26

walkie napisał/a:
Pepsi...
:mrgreen:
walkie - Sob Lis 24, 2007 09:32

Kiedyś usłyszałam takie imie psa na podwórku. żeby nie było na podwórku przy Kościuszki w Skawinie ;) Bardzo mi sie spodobało. :)
Tomi - Sob Lis 24, 2007 10:08

giewu napisał/a:
Brt napisał/a:
...Myślę, że ten pomysł z wstrzymaniem wyboru imienia do czasu chociaż pobieżnego poznania charakteru psiaka nie jest gupi

i na tym jak na razie stanęło

Jak kupowalismy suczkę, również zastanawialismy się, jak ma się nazywać. Jednak jak zobaczyliśmy nie dało się dać jej innego imienia niż "Bieda". Po długich dyskusjach została "Malutka".

walkie - Sob Lis 24, 2007 10:11

Kumpela ma psa, którego jak zobaczyła nazwała Kryzysem. Teraz Kryzys jest na tyle ciotowaty, że czasem występuje jako Krystyna ;)
giewu - Sob Lis 24, 2007 21:32

No i jak to w życiu bywa, zadecydowała moja córcia (czego to starzy nie robią dla swoich dzieciaków, i tutaj ukłon w stronę pitera i migotki :twisted: ) .
Po wielu, wielu perypetiach nasza rodzinka urosła o pieska ... o pieska rasy shi-tzu, o którym Wam wcześniej wspominałem. Ja osobiście chciałem sunię, ale niestety na dzień dzisiejszy zabrakło fajnych w całej Polsce. :/ Czyli mój wywód sprowadza się do tego, że skończyło się na piesku i jednak nie jest to "achmed" pomimo całej sympatii z jaką to imię kojarzę ;)

Pozwólcie więc, że Wam przedstawię psiaka o imieniu marcel (i proszę: bez żadnych skojarzeń :twisted: ), który swą pierwszą w życiu podróż oczywiście odbył ROVERkiem :mrgreen:

tian - Sob Lis 24, 2007 21:50

Wg fotek mogę powiedzieć że Marcel jak najbardziej pasuje. Ewentualnie Alfred :)

Ja swoją suczkę chciałem nazwać Zezula (lub w skrócie Zula) ze względu na jej rozbieżny zez (potem jej to przeszło)
Jednak zaczeła reagować na imie nadane znacznie wcześniej jak otrzymałem moją Polę. więc nie ośmieliłem się już zmieniać.

Tak czy inaczej gratuluje fajniutkiego psiaka :) mam nadzieje ze nie będzie bardzo charakterny :)

pozdrowionka
mrd

Brt - Sob Lis 24, 2007 21:53

śliczny :niebo: :D i fajne imię :D tylko nie wkładaj go do lodówki :hahaha:
jerzu - Sob Lis 24, 2007 22:23

Śliczny psiak :) Naprawdę słodki :) Imię chyba bardziej pasuje :) Taka klucha marcel :P
Spiro - Pon Lis 26, 2007 00:00

mój kumpel jest dj i nazwał swojego psa vinyl...cieżko mi się ustosunkować do tego ;P
thef - Pią Lis 30, 2007 15:38

Teraz mi się jeszcze przypomniało świetne imię dla pieska - Łajdak. W przypływie uczuć można je zdrabniać do Łajduś ;) .
giewu - Sob Gru 01, 2007 21:15

thef napisał/a:
Teraz mi się jeszcze przypomniało świetne imię dla pieska - Łajdak. W przypływie uczuć można je zdrabniać do Łajduś ;) .

łajdak marcel ... pasuje :rotfl:

Paul - Sob Gru 01, 2007 21:22

giewu napisał/a:
łajdak marcel ... pasuje

Heh, tylko nie wiem, co na to właściciel 'lodówkowej' 6setki ?? :P

giewu - Sob Gru 01, 2007 21:26

Paul napisał/a:
giewu napisał/a:
łajdak marcel ... pasuje

Heh, tylko nie wiem, co na to właściciel 'lodówkowej' 6setki ?? :P

a pisałem, w którymś z poprzednich postów ... bez skojarzeń :twisted: