Zobacz temat - [R416] Gdzie w Trójmieście podłączyć do kompa?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R416] Gdzie w Trójmieście podłączyć do kompa?

klark - Pon Lis 26, 2007 12:35
Temat postu: [R416] Gdzie w Trójmieście podłączyć do kompa?
gdzie w trojmiescie, najlepiej w gdansku, mozna podlaczyc roverka do kompa zeby poznac kod immoblizera?
piter34 - Pon Lis 26, 2007 16:57

Tutaj
klark - Pon Lis 26, 2007 20:13

to to wiem, a cos innego ktos moze zna i byl?
w tym serwisie z linka, to koreczka do zbiorniczka wyrownawczego nie sa w stanie sprowadzic

piter34 - Pon Lis 26, 2007 21:20

klark napisał/a:
w tym serwisie z linka, to koreczka do zbiorniczka wyrownawczego nie sa w stanie sprowadzic

Zadałeś pytanie gdzie sprawdzić kod immobilisera. Nie rozumiem dlaczego piszesz o korku.
Sprawdź sobie tam kod, a resztę prac przy aucie rób gdzie indziej... :lol:

sTERYD - Wto Lis 27, 2007 01:03

ptanie tylko jak chcesz sprawdzić korek przy pomocy komputera :???:
jak wiesz to powiedz, przyda nam się ta wiedza :cool:

Brt - Wto Lis 27, 2007 09:50

klark, napisał sprOwadzić :P a to się da przy pomocy komputera :hahaha:
Jeśli posiadasz dwa piloty, to jabym poczekał z odczytaniem kodu do czasu wycieczki w okolice bardziej testbookogenne i wtedy odczytał kod ;) A jeśli masz tylko jednego pilota, to zaopatrz się w drugi i jedź na programowanie i od razu odczytaj sobie kod ;0 i z tym lepiej nie zwlekać :roll:

PTE - Wto Lis 27, 2007 10:02

Kiedyś w Gdańsku we Wrzeszczu na Klonowicza był zakład "English Cars Centre". Oni mieli TestBooka. Ale teraz ich tam już nie ma - podobno wynieśli się gdzieś do Brzeźna - sam chętnie poznałbym dokłądne namiary. No i pozostaje jeszcze dawny serwis w Gdyni - Kulesza na Hutniczej. Ale tam ceny są chyba dosyć kosmiczne...
klark - Wto Lis 27, 2007 11:38

chodzilo oczywiscie o sprOwadzenia koreczka, pisalem o tym, ze by podkreslic ich "profesjonalne" podejscie do marki rover (a logo na budynku wielkie stoi)
koreczek oczywiscie z tomateam wezme :)

mam dwa piloty, ale mialem jaja z elektryka i nie moge ich zsynchronizowac, a kodu do imo brak i auto stoi i marnieje :(

podobno cos na łostowickiej zaraz przy skrzyzowaniu z kartuska jest, ale nie mam pewnosci, a nie chce mi sie ciagac auta przez pol miasta, stad moje zawracanie glowy pytaniami

meprozet72 - Wto Lis 27, 2007 11:47

Pierwszy raz zabieram głos na niniejszym forum, więc słowo o sobie: Stefan z Gdańska; od 3 lat jeżdże Roverem 214si 16v 96r. (chociaż jeszcze kanciak). Od 0,5 roku same problemy i w związku z tym mogę udzielić dwóch podpowiedzi:
1) odczytu czterocyfrowego kodu dokonano mi za 75zł w Hondzie na Hallera 132. Czy dobrze nie wiem, bo od poprzedniego właściciela nr nie dostałem i nie było potrzeby aby z tej wiedzy skorzystać
2) korzystam z usług "English Cars Centre" (przynajmniej taka nazwa jest na wizytówce) pod adresem w Gdańsku na ul. Sucha 31 (Letniewo)- nie mają TestBooka i też nie mogą rozwiązać mojego problemu

Paul - Wto Lis 27, 2007 11:49

klark napisał/a:
, a nie chce mi sie ciagac auta przez pol miasta,

No to telefon w garść i zapytaj, czy to zrobią i za ile. :P

klark - Wto Lis 27, 2007 13:13

no tak, trzeba tylko jeszcze nr miec :)
jak 75zl za kod do immo, to zaciagne rovera na hallera, w miare blisko mam :)
dzieki za info

piter34 - Wto Lis 27, 2007 13:35

meprozet72 napisał/a:
i też nie mogą rozwiązać mojego problemu

Jaki to problem?
Opisz w nowym wątku.

Paul - Wto Lis 27, 2007 13:35

Jak już będą podłączać pod kompa, to piloty Ci też powinni uruchomić w tej cenie (albo niewiele drożej) :D