Zobacz temat - [R200 1.4Si '98] Immobilizer/kluczyk/alarm
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200 1.4Si '98] Immobilizer/kluczyk/alarm

jasiu87 - Czw Gru 20, 2007 14:34
Temat postu: [R200 1.4Si '98] Immobilizer/kluczyk/alarm
rover 214 potrzebuje szyko pomocy ojciec pojechal do niemiec moim roverkiem stana zamknal dzwi normalnie wrocil otworzyl przekrecil kluczyk zaczelo piszczec nacisna przycisk i nic. dalejpiszczy a bateria byla wymieniana miesiac temu. co zrobic. czy kod na metalowej blaszce to ten co treba wprowadzic jako sekwencja kodu do odpalenia auta ?

PROSZE USUNAĆ POST WSZYSTKO OK DZIEKI ZA POMOC PRZYDALA SIE

maciej: zmieniłem temat, żeby nie kłuł w oczy.

maciej - Czw Gru 20, 2007 14:41

Popraw temat na właściwy. Zakładałeś już inne wątki i umiałeś wpisać właściwie, a tu co?
Rozumiem, że to problem "na szybko" i tylko dlatego nie dostajesz od razu upomnienia.


ZTCW na blaszce jest nr kluczyków.
Z tego co pamiętam to nr immo jest na karcie dołączanej do instrukcji (wielkość karty kredytowej).

Jedyne co można doradzić to zamknięcie auta i proba ponownego zsynchronizowania pilota. Można też go otworzyć i sprawdzić, czy bateria jest dobrze założona (nie przesunęła się) - miałem kiedyś taki problem w R827.

Drugie wyjście, to znalezienie najbliższego serwisu mającego komp MG-Rover. :(

giewu - Czw Gru 20, 2007 14:42


--------------------------------------------------
dopisek od moderatora:
nagły i palący problem nie zwalnia nikogo od stosowania się do zasad :twisted:
jasiu87 jeśli chcesz, by temat nadal funkcjonował i nadal chcesz uzyskiwać
odpowiedzi na swoje pytanie to popraw proszę nazwę tematu na
obowiązującą na naszym forum (użyj funkcji w swoim pierwszym poście) ...
... a wystarczyło przeczytać TO :cool:
--------------------------------------------------

numer z blaszki to nie jest numer kodu

PHJOWI - Czw Gru 20, 2007 16:05

i w takich przypadkach warto mieć Kod KAC immo, człowiek nie wie gdzie i co się stanie.
maciej - Czw Gru 20, 2007 16:07

jasiu87 napisał/a:
PROSZE USUNAĆ POST WSZYSTKO OK DZIEKI ZA POMOC PRZYDALA SIE

Nie będziemy usuwać - napisz co pomogło i kliknij "Pomógł", bo to się może przydać innym. :)

eva. - Sob Wrz 25, 2010 00:11

maciej napisał/a:
jasiu87 napisał/a:
PROSZE USUNAĆ POST WSZYSTKO OK DZIEKI ZA POMOC PRZYDALA SIE

Nie będziemy usuwać - napisz co pomogło i kliknij "Pomógł", bo to się może przydać innym. :)

no właśnie i sobie taki ktoś wpadł na forum po pomoc a jak mu się problem rozwiązał to nawet nie napisał jak,i zostawia zawiedzionych ludzi z immo który nie chce się wyłączyć... :beczy:

Poznandembiec - Sob Wrz 25, 2010 13:10
Temat postu: nie działające immo
ja mogę rozwiązać każdy problem z immobiliserem , komputerem ,pilotami i inną elektroniką samochodową . W tym przypadku chodzi o immo i nie bede mówił publicznie co i jak wiadomo czemu . jeśli ktoś z was ma głębszy problem piszcie na pw pomoge na 100%
eva. - Sob Wrz 25, 2010 19:04

ja mam do Poznania daleko :roll: