Zobacz temat - [R214 99r 8v]Problem z elektryką... +radioodtwarzacz
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R214 99r 8v]Problem z elektryką... +radioodtwarzacz

Maska - Sob Gru 22, 2007 05:13
Temat postu: [R214 99r 8v]Problem z elektryką... +radioodtwarzacz
Witajcie, mam kolejny problem z moim R.

Zamontowałem sobie w nim radyjko i zauważyłem że jak raz go uruchomię to ono sobie działa, drugi raz to nie działa. Znaczy jak odpalę swiatla radio sie podświetli (przyciski etc) ale wyświetlacz nic, muza nic.

No i idąc dalej, zaraz po montazu lapało mi w 3i troche stacji radiowych a teraz tylko najsilniejsze sygnały (np. lokalne + RMF etc ).
Czasami ma jakies przeskoki czy cos w tym rodzaju jak najadę na dziurę w drodze.

Czy ktos sie spotkał z takim problemem? Slyszalem ze to moze byc cos z połączeniem elektrycznym z stacyjki, ale bo ja wiem :/ .

Dodam ze w miedzy czasie mialem swapa silnika (bo stary niestety był bardzo wymęczony), mozliwe ze ziomale cos zle popstrykały?

Pozdro.

EDIT: mam jeszcze jedno pytanie: mam R 214, czyli pojemnosc 1.4, ale jak to jest ze przy tej pojemnosci mam wklepane w dowód rejestracyjny tylko 55km? Autko jest z rocznika 99' jezeli to cos moze pomoc.

giewu - Sob Gru 22, 2007 08:09

Maska jeśli to już Twój kolejny problem, o którym na forum piszesz to na pewno znasz zasady tutaj obowiązujące

--------------------------------------------------
dopisek od moderatora:
Maska jeśli chcesz, by temat nadal funkcjonował i nadal chcesz uzyskiwać
odpowiedzi na swoje pytanie to popraw proszę nazwę tematu na
obowiązującą na naszym forum (użyj funkcji w swoim pierwszym poście) ...
... a wystarczyło przeczytać TO :cool:
--------------------------------------------------


[ Dodano: Sob Gru 22, 2007 08:15 ]
Maska napisał/a:
....mam R 214, czyli pojemnosc 1.4, ale jak to jest ze przy tej pojemnosci mam wklepane w dowód rejestracyjny tylko 55km?...

najprawdopodobniej ktoś w trakcie wypisywania dowodu rejestracyjnego popełnił tzw. czeski błąd i zamiast literki W wpisał Ci M, albo sprawdź, bo może Ty źle odczytałeś (jeśli Twój silnik ma 8 zaworów to jest to jednostka o mocy 55kW czyli 75koni)

Maska - Sob Gru 22, 2007 12:41

Masz racje z tym 55kW :) . Dzieki, bałem sie ze cos nie tak jest z papierami czy jeszcze gorzej z silnikiem etc.
A radio to nie przypadek, ostatnio co drugi raz nie odpala :/

R-200 - Sob Gru 22, 2007 23:05

Jak zamontowałeś to radio? Wtyki miałeś czy na skręty?
Chester - Sob Gru 22, 2007 23:24

a jestes pewien ze radio jest sprawne? moze ktos sie do niego dobral i cos staral sie naprawic.... i sie mu to do konca nie udalo i pozostawil zimne luty?? a co do stacji to ja mialem radio ktore lapalo najmocniejsze stacje a powodem tego byla uszkodzona glowica w radyjku po jej wymianie radio zaczelo dobrze pracowac .......
Maska - Nie Gru 23, 2007 03:29

Zamontowane jest na wytki jezeli o to chodzi, a radio mam w zasadzie nowe, ma moze z dwa miesiące :/ . Zobaczę głowicę, ale czy ja wiem, wczesniej chodzilo jak ta lala. No nic, jak cos bedzie wiadomo dam znac.
Chester - Nie Gru 23, 2007 05:44

tamto radyjko tez chodzilo dobrze ale pewnego dnia zaczelo odbierac jak na zlosc o. T.Rydzyka, a z pozostalymi stacja w zaleznosci od polozenia wzgledem przekaznikow...