Zobacz temat - [R45] Zewnętrzna klamka pasażera kierowcy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R45] Zewnętrzna klamka pasażera kierowcy

kosman - Czw Sty 03, 2008 10:15
Temat postu: [R45] Zewnętrzna klamka pasażera kierowcy
Czy wie ktoś czy klamka od r400 będzie pasować do mojej r45. Chodzi mi głównie o te gwinty mocujące, bo ostatnio mojemu ojcu została cała klamka w rękach. Czy dałoby się podmienić samą tą klapkę od klamki czyli chromowaną rączkę zostawić?
sTERYD - Czw Sty 03, 2008 11:11

klamka bedzie pasować, ale nie wiem jak z tą chromowaną rączką :(
Wymienić ją na pewno sie da, ale nie dam głowy, czy pasuje do klamki od R400 :hm:

kosman - Czw Sty 03, 2008 11:23

Ok dzięki ale to dziwne, bo facet, który sprzedaje tą klamkę (czyli niby przeznaczoną dla mnie) twierdzi, że nie będzie pasowała.
grib - Czw Sty 03, 2008 11:32

kosman napisał/a:
mojemu ojcu została cała klamka w rękach.


to można naprawić.w miejsce urwanych śrub w klamce :wink: wklej drugie na poksipol i dokręć spowrotem.ja tak naprawiłem w 400 i działa do dziś a kasa w kiwszeni :mrgreen:
---------------
grib

kosman - Czw Sty 03, 2008 11:44

Tylko, że u mnie śruba została na miejscu a cały ten gwint jest w kawałkach, których nie mam...I w ogóle nie wiem jak się zabrać do rozbiórki obudowy drzwi od środka? Chciałem ją zdjąć, ale za cholerę nie dałem rady. Niby wszystkie śruby odkręciłem a tu nic.
grib - Czw Sty 03, 2008 11:59

kosman napisał/a:
mnie śruba została na miejscu a cały ten gwint jest w kawałkach, których nie mam...I w ogóle nie wiem jak się zabrać do rozbiórki obudowy drzwi od środka? Chciałem ją zdjąć, ale za cholerę nie dałem rady


nie wiem jak w45 ale w400 po odkręceniu śrub najlepiej mocno podważyć boczek od dołu i wypiąć z zatrzasków po kolei.a z tą klamką to wkleiłem śruby a nie nakrętki,w miejsce po nakrętkach i przykręciłem od środka.myślę że jest mocniej niz oryginał.
-------------------------
grib420si.99r.lpg

kosman - Czw Sty 03, 2008 12:12

Ok dzięki. spróbuję podziałać na weekendzie. Pozdrawiam.
piter34 - Czw Sty 10, 2008 16:58

kosman napisał/a:
Ok dzięki. spróbuję podziałać na weekendzie. Pozdrawiam.

Podziałałeś? :lol: