Zobacz temat - [R 220 SDi '96] Pilot i immobilajzer
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R 220 SDi '96] Pilot i immobilajzer

Chester - Nie Sty 06, 2008 19:11
Temat postu: [R 220 SDi '96] Pilot i immobilajzer
Witam
Mój problem polega na tym, że przez tydzień ładnie pilot otwiera auto, a później żadnej komunikacji pomiędzy pilotem a centralką. Wystarczy ze wyciągnę baterie rozładuje pilota i wszystko działa jak należy. Nie wiem już czego i gdzie mam szukać nie wiem czy jest to wina pilota czy centralki. Pilot został sprawdzony na ile to potrafię, więc to raczej odpada.

Przeglądałem na forum czy jest coś na ten temat ale zauważyłem, że wszyscy piszą o braku komunikacji pomimo wymiany baterii.

A co jeszcze myślicie o wymianie starego typu centralki na nowy i jakie ewentualnie mogę napotkać problemy.

sTERYD - Pon Sty 07, 2008 14:42

Chester napisał/a:
Mój problem polega na tym, że przez tydzień ładnie pilot otwiera auto, a później żadnej komunikacji pomiędzy pilotem a centralką

popraw masę w samochodzie. Też tak miałem :cool:
Cytat:
A co jeszcze myślicie o wymianie starego typu centralki na nowy i jakie ewentualnie mogę napotkać problemy.

problem w tym, że będziesz musiał wymienić ją razem z pilotami i komputerem, albo wybrać się na testbooka :sad:

Chester - Pon Sty 07, 2008 16:05

O którą masę Ci chodzi (wiem glupie pytanie)?

Kabel masowy (od aku) zostal naprawiony tj. urwana końcówka zostala wynianiona na nową. Niby wszystko w pożądku ale nadal sie coś pie*****i :evil: :cry: pomysły mi sie juz skończyły dlatego pisze o tym na forum. :cry: