Zobacz temat - [r25 idt] linka sprzegla
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [r25 idt] linka sprzegla

vector2 - Pią Sty 11, 2008 23:50
Temat postu: [r25 idt] linka sprzegla
witam
dzisiaj podjechalem pod dom,pózniej chciałem ruszyc no i nie moge wbic biegu:( i sprzeglo nie chodzi tak jak powinno, pewnie linka sie zerwala i teraz pytanie czy moge ja sam wymienic jakos ? czy moze to cos innego jak linka, ale mysle ze na bank bo wszystko wczesniej chodzilo elegancko zadnego problemu z biegami.

sTERYD - Sob Sty 12, 2008 11:42

oczywiście, że linkę możesz sam wmienić :)
osobiście najpierw bym wymontował, żeby mieć na wzór przy zakupie :cool:

vector2 - Sob Sty 12, 2008 12:01

hmmm no ale czy to bedzie latwa sprawa ? no i jeszcze nie wiem czy to na sto procent linka jak to sprawdzic ? bo jak sprzeglo czy cos to sie chyba zalamie :/
sTERYD - Sob Sty 12, 2008 12:14

jakieś trudne to raczej nie jest ;)
a sprawdzić to najskuteczniej sprawdzisz jak ktoś będzie wciskał pedał, a ty popatrz, czy łapa sprzęgła pod filtrem powietrza się porusza :cool:

vector2 - Sob Sty 12, 2008 13:43

no w sumie lapa sie porusza, mozliwe ze to docisk w sumie ciezko to stwierdzic bo nic sie nie dzialo z tym sprzegielkiem, no coz bede walczyl mam nadzieje ze to jednka linka sie troszke pourywala, i dlatego pedal chwyta przy samej gorze :/
bora - Sob Sty 12, 2008 15:57

Gdy u mnie zerwała się linka sprzęgła to pedał sprzęgła samoczynnie był wciśnięty do podłogi, więc myśle, że u ciebie to będzie coś innego
vector2 - Sob Sty 12, 2008 16:37

juz znalazlem i zrobilem, jednak linka sprzegla cale szczescie :) tylko nie zerwala sie a taki plastki przytrzymujacy ja pekl no i sprzeglo nie chcialo lapac, ale juz wszystko dobrze :) jak na razie ;)