Zobacz temat - [r214Si 1.4 97r] Wycieraczki :(
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [r214Si 1.4 97r] Wycieraczki :(

donmulanka - Nie Sty 20, 2008 01:06
Temat postu: [r214Si 1.4 97r] Wycieraczki :(
Problem dotyczy wycieraczek mianowicie, ostatnio duzo pada wiec norma uzywa sie wycieraczek, od jakiegfos czasu nie działał mi klakson w roverku, teraz klakson działa (sam sie naprawil :)) a wycieraczki na 1 biegu czyli czasowym kiedy wlacze to dojda do polowy lub przejda 1 cale wycieranie szyby a na nastepnym jakby sie zawieszały izatrzymuja sie na srodku szyby.. dzialaja normalnie na biegu 2 i 3 czyli najszybszym tylko na czasowym dostaja szału.. czego to moze być wina? moglby mi ktos cos poradzić. (a mam niezaizolowany kabelek od reflektora przeciwmgielnego bo zarowka sie spaliła i ja narazie wyciagnalem a kabelek jest niezaizolowany w sesie wtyczka moze to być przez to?
PHJOWI - Nie Sty 20, 2008 11:05

przeważnie silniczek do naprawy lub wymiany , najlepiej zobaczyć środek silniczka czy coś się upaliło.
Sachar - Nie Sty 20, 2008 11:29

Trzeba rozebrać silniczek i dolutować jeden styk, który najprawdopodobniej się wytarł. Prosta naprawa i jest już rewelacyjny opis z fotkami na forum jak to zrobić. Ja już naprawiałem - dużo rozbierania, ale sama naprawa to 5 minutek.
misio - Nie Sty 20, 2008 11:32

http://www.roverki.pl/mod...ies=Technika#38
Tu masz opisane zgrubsza jakie czynności trzeba wykonać:)