Zobacz temat - [214 Si '97] Problemy z pilotem...
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [214 Si '97] Problemy z pilotem...

Lukaszn2006 - Pon Sty 28, 2008 21:48
Temat postu: [214 Si '97] Problemy z pilotem...
Witam, od kilku dni zauważyłem, że mój pilot nie działa jak trzeba ... Chodzi mi mianowicie o to, że nie zamyka centralnego z pilota (czasami sie zdarzy, że zamknie, ale rzadko) natomiast z otwieraniem nie ma najmniejszeo kłopotu. Czy to wina bateri? Jeśli tak, to czy podczas wymiany nie rozprogramuje sie pilocik? bo drugi pilot niestety nie działa :(
PS: Jaki płyn do wspomagania? Bo jest na minimum (nawet nieco poniżej) i czasami daje sie słyszeć takie bzyczenie przy skręcie kierownicy (wydaje mi sie, że przez niski poziom płynu.

PHJOWI - Pon Sty 28, 2008 21:50

sprawdz z wymianą bateri ale jest to oznaka końcówki pilota.
Chester - Pon Sty 28, 2008 22:57

co do pilota to jeśli nie masz drugiego to jak najszybciej kupuj używkę i jedź np. do Kielc na programowanie.... u mnie też sie tak zaczynało .... i skończyło się na tym że autko stało tydzień w garażu, aż udało się odpalić i pojechać na programowanie....

a płyn do wspomagania to wszelkiego rodzaju olej o specyfikacji Dexron II

Primo - Sob Lut 02, 2008 22:06

Chester ile koszt tego całego programowania?? i gdzie w kielcach to robią
Chester - Sob Lut 02, 2008 22:13

ASO Rover Euro-Auto

Mnie koszt programowania 2 pilotów (swoich koszt pilotów 3TXA/B 100zł) wyniósł 100zł także nie jest tam drogo.... sam się zdziwiłem ze tylko tyle. Może i pracownikowi troszkę zeszło z podłączaniem ale poradził sobie bez żadnego problemu. Wszytko wyniosło mnie 200zł + koszty dojazdu.

Co do pilotów to szukaj używek na szrotach tylko patrz żeby nie były zbytnio sfatygowane.

Telefonicznie umówiłem sie na dzień i godzinę.

Primo - Sob Lut 02, 2008 22:23

Wielkie dzieki