Zobacz temat - [R214i] Odklejające sie lusterko wewnętrzne
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R214i] Odklejające sie lusterko wewnętrzne

thunderas - Pon Lut 04, 2008 15:03
Temat postu: [R214i] Odklejające sie lusterko wewnętrzne
Witam witam.
Mój pierwszy post i niestety z nieciekawym problemem.
Kupilem kilka dni temu roverka 214 i hmm w srodku lusterko sie odkleja.
Poprostu górna cześc mocowania do szybu odchodzi i widok w lusterku raczej nie jest właściwy i uzyteczny.
czym to mozna przymocowac spowrotem dla pewności, pomijając kupno i instalacje nowego lusterka bo to chyba nie bedzie potrzebne.
Z góry dziękuje za poradę i mam nadzieję ze z wiekszościa problemów bede sobie radził sam i oby ich było jak mniej :smile:

Brt - Pon Lut 04, 2008 15:32


--------------------------------------------------
dopisek od moderatora:
thunderas, jeśli chcesz, by temat nadal funkcjonował i nadal chcesz uzyskiwać
odpowiedzi na swoje pytanie to popraw proszę nazwę tematu na
obowiązującą na naszym forum (użyj funkcji w swoim pierwszym poście) ...
... a wystarczyło przeczytać TO :cool:
--------------------------------------------------



Witamy na forum :mrgreen:
Taki mały pomysł - klej do szyb samochodowych ?? Ale niech ktoś potwierdzi, czy sie nadaje. Bo taśma dwustronna jest za słaba :(

azor77 - Pon Lut 04, 2008 16:35

Klej Cjanopan, lub podobny. Ostatnio kleiłem i trzyma jak diabli.
Tylko trzeba chwilę przytrzymać aby złapał :lol:
I nie przesadź z ilością bo ci poleci po szybie w dół i zostanie ślad, a to cholernie ciężko wyczyścić :roll:

przemo285 - Pon Lut 04, 2008 18:22

Cjanopan nie jest najlepszym pomysłem lepiej klej do szyb a tak wogóle są specjalne kleje do tego , najlepiej jechać do szklarza to zrobi to na miejscu :wink:
giewu - Pon Lut 04, 2008 18:43

przećwiczyłem to w moim poprzednim samochodzie :mrgreen: ...
no i teraz z własnego doświadczenia mogę podpowiedzieć: tylko i wyłącznie klej do szyb ...
próbowałem wszystkiego od kropelki, przez wszelkiego rodzaju cudowne kleje różnej maści, a skończyło się na mojej wizycie w firmie wymieniającej szyby gdzie po oczyszczeniu miejsca pod lusterko, po zużyciu kapki kleju i "kilku" minutach oczekiwania miałem gotowe, nieodpadające lusterko wewnętrzne za tak śmieszne pieniądze, że aż kwoty nie pamiętam :mrgreen:

kwiatekt11 - Pon Lut 04, 2008 18:54

dokładnie ja jak wymieniałem szybe to Pan przymocował to jakimś klejem i było gotowe po kilku minutach, więc radze podjechać do nich i niech przykleją i nie bedziesz miał kłopotów z odpadającym lusterkiem :mrgreen:
sTERYD - Pon Lut 04, 2008 19:32

można za parę złych kupić w castoramie klej dwuskladnikowy uhu do mocowania luster...
powinien trzymać ;) (u mnie w łazience lustro na razie wisi parę lat ;) )

thunderas - Wto Lut 05, 2008 10:08

Dzieki za porady cos z tym zrobie. Na gwoździu nie bede tego mocował :mrgreen:
To trzeba poszukac takiego kleju po sklepach bo w polsce nie jestem a tu dziwnie w sklepach maja czasami.