Zobacz temat - [R 200] kostki do tylnych głośników pasujące do seryjnych...
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R 200] kostki do tylnych głośników pasujące do seryjnych...

arturky - Sob Lut 09, 2008 01:45
Temat postu: [R 200] kostki do tylnych głośników pasujące do seryjnych...
Witam,

Mam pytanie dotyczące podłączenia głośników tylnych ( w seryjnych miejscach ), przewody są poprowadzone, jeden koło lampki i drugi za obiciem. Problem polega na tym, że są one w kostkach w kształcie litery L, [masa i zasilanie ułożone pod kątem 90*].

Czy da się dokupić takie kostki, żeby pasowały do tych fabrycznych ? plug&play :lol:

Czy takie będą pasować ? http://www.allegro.pl/ite...cz_glosnik.html

Chester - Sob Lut 09, 2008 07:32

po co wydawać kase na allegro .... jak kupujesz glosniki to dostajesz kabelki do ich podłączenia.... przynajmniej ja tak miałem ..... idziesz do elektronicznego i kupujesz 4 plaskie koncowki zarabiasz przewodziki i gotowe kosztem ok 1zł
ash - Sob Lut 09, 2008 11:11

A ja poprostu wyjalem koncowke z tej kostki fabrycznej i podpialem jedna a ta druga co sie zostala to calą z kostką! Zero kosztów!
arturky - Sob Lut 09, 2008 14:35

Poszedłem tropem Chestera, i kupiłem płaskie końcówki co idealnie pasują do fabrycznych kostek i można je montować do dowolnego przewodu ( dostarczonego z głośnikami ). Koszt 40gr/sztuka :lol: ps. szerokość końcówki to 6mm...




Dziękuję, za odpowiedzi :-)