Zobacz temat - [r200,diesel,97r] POMOCY zatrzasniete drzwi
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [r200,diesel,97r] POMOCY zatrzasniete drzwi

chyn - Sob Lut 09, 2008 17:53
Temat postu: [r200,diesel,97r] POMOCY zatrzasniete drzwi
Zatrzasnely mi sie drzwi a wsrodku kluczyki!!! drugich nie mam przy sobie i jest niemozliwe abym mial. Wie ktos jak otworzyc drzwi? mam roverka 200 97rok automatyczne szyby. Wszystko szczelnie pozamykanie i nie wiem jak sie dostac;/ kiedys ogladalem program ze wkladaja drut pomiedzy uszczelke a szybe mozna ale jak to zrobic. POMOCY
R-200 - Sob Lut 09, 2008 21:28

Są zakłady specjalizujące się w awaryjnym otwieraniu. Jeśli nie wiesz jak to zrobić zadzwoń do takiego zakładu, zrobią to mniejszym kosztem niż jak coś sam popsujesz. :/
arturky - Sob Lut 09, 2008 22:21

Witaj,

Masz wersje 3d czy 5d ?
Naprawdę nie ma możliwości, abyś otworzył drugim kluczem/pilotem ?

chyn - Sob Lut 09, 2008 23:24

niestety nie bylo takiej mozliwosci. Co ciekawe zatrzasnalem nie tylko swoje kluczyki ale tez mojej mamy:D ale juz po problemie udalo sie otworzyc. ................................................:p teraz moge juz krasc auta wiec uwazajcie na swoje roverki :razz: :grin:
mi_sza1 - Nie Lut 10, 2008 12:10

a jakim cudem zatrzasnałes drzwi z kluczykami w srodku? mam R400 i takowej mozliwości nie ma chocbym kombinowal na rózne sposoby.
chyn - Nie Lut 10, 2008 19:15

Normalnie :razz: mialem otwarte drzwi kolec mi sie nacisnal i zamknely mi sie drzwi a kluczyki na podlodze sobie lezaly :razz: i u ciebie tak sie da otworz drzwi nacisnij pilotem zamknij wrzuc kluczyki zamknij drzwi i juz masz zatrzasniete :mrgreen: slyszalem ze jak kluczyki sa w stacyjce w niektorych autach np w cordobie automatycznie sie zamyaja drzwi
xtek - Nie Lut 10, 2008 21:02

Trzeba miec zestaw 'wlamywacza', kupilem sobie kiedys cos takiego ;) Jest to .... CENSORED... i gotowe.
Brt - Nie Lut 10, 2008 22:01

dla bezpieczeństwa zamykam temat ;)