Zobacz temat - bemowo 10.02.08 ch bemowo
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Spoty lokalne - bemowo 10.02.08 ch bemowo

maniaq - Nie Lut 10, 2008 01:02
Temat postu: bemowo 10.02.08 ch bemowo
kto bedzie >? ja mam nadzieje dojechac :)
Sachar - Nie Lut 10, 2008 10:51

Ja się wybieram. Mam nadzieję Tomiego zastać z gratami dla mnie :)
Tomi - Nie Lut 10, 2008 11:47

Sachar napisał/a:
Ja się wybieram. Mam nadzieję Tomiego zastać z gratami dla mnie :)

Wiem, wiem faktury itd również wezmę ze sobą :)

P.S. MR namówił mnie wczoraj aby korzystając z pogody wyciągnąć z garażu. Tak chyba dziś zrobię i wyciągne kanciaka niech sobie chwile polata ulicami... oczywiście jeśli nie będzie padać.

maciekwawa - Nie Lut 10, 2008 15:38

Jak dam rade to i ja podjade:) już na 17''...
maciej - Nie Lut 10, 2008 17:14

Tym razem mnie nie będzie - jestem na nartkach. :)
IInvit - Nie Lut 10, 2008 17:50

dziś nie dam rady dojechać :D
Tomi napisał/a:
Wiem, wiem faktury itd również wezmę ze sobą :)

Tomi napisz mi prosze na pw, kwote i numer konta :)

llygas - Nie Lut 10, 2008 18:53

Ja tez odpadam w tym tyg, ale za tydzien to bede na 100%.
MaReK - Pon Lut 11, 2008 01:14

To my juz po spocie... dzisiaj byl lansik po miescie, zakonczony kontrola policji :P

Czuje, ze to maniaq i naslal... zniknal i sie pojawili. W momencie jak Kruchy z Tomim startowali na 1/4 mili ;D

Pozdrawiam,

maniaq - Pon Lut 11, 2008 01:20

chwile czlowieka nie ma i juz rzucaja podejrzenia :| koledzy.... :P

no szkoda takiego konca spotu, ale przed bylo milo ;)

Kruchy - Pon Lut 11, 2008 01:23

Juz wracali :P a nie startowali...

A ja po dojechaniu pod dom zobaczylem, ze mam niedomknieta maske :/ Ehh, Pan wladza niedowiarek, musial zobaczyc, ze tam tylko 1,6 siedzi :D

MaReK - Pon Lut 11, 2008 01:28

Dobrze ze sie nie skonczylo jak u kolegi Alex'a :/
Faktycznie, mlody glina byl jakis bardziej rozmowny. Sluzbista "Wiesiek" cos burknal pod wasem i poszedl szukac dziury w calym... w koncu znalazl :D

Pozdrawiam,

Brt - Pon Lut 11, 2008 08:46

MaReK napisał/a:
Sluzbista "Wiesiek" cos burknal pod wasem i poszedl szukac dziury w calym... w koncu znalazl


?? ktoś sie wyzbędzie $$$$ z tego powodu ??

MaReK - Pon Lut 11, 2008 09:34

Tak. Tomi ma do zrobienia przeglad, glownie chodzi o opony ;)
Ale ma przelozyc z kanciakai i juz ;D

A wzial cabrio zeby go przewietrzyc ;P

Tomi - Pon Lut 11, 2008 10:19

MaReK napisał/a:
Tak. Tomi ma do zrobienia przeglad, glownie chodzi o opony ;)
Ale ma przelozyc z kanciakai i juz ;D

A wzial cabrio zeby go przewietrzyc ;P

Opony i tak już zamówiłem wcześniej, mają przyjechać w tym tygodniu. Ale zawsze mogę założyć letnie koła z R200 lub klekota.

Tylko po dowód muszę jechać na Pragę.

maniaq - Pon Lut 11, 2008 10:55

no ale to zawsze jakis problem , bujac sie na przeglad i po dowodzik na prage.
MaReK - Pon Lut 11, 2008 11:19

I tak jestem pod wrazeniem, bo to zawsze mnie sie takie przygody imaja ;D
A tu prosze... nic nie chcieli, nawet slowa na wlaczona kamere nie powiedzieli.

maniaq - Pon Lut 11, 2008 11:27

marecki bo byles ze mna :P to ci sie udalo, gdyby podjechali pare min wczesniej to by nasze trzepali auta i ciekawe co by znalezli hehehe
MaReK - Pon Lut 11, 2008 11:40

U mnie nic ciekawego. Ogolny porzadek. Chociaz troche napierdzialem wiec szybko by sie kontrola zakonczyla :)
maciekwawa - Pon Lut 11, 2008 21:15

Ale macie pecha:( Marek masz jakiś filmik albo fotki mojego skromnego autka?:)
maniaq - Pon Lut 11, 2008 22:58

w sumie najbardziej poszkodowany byl tomi- wizyta mundurowych , bo stracil dowodzik . panowie kruchego zmobilizowali jedynie do szybkiej naprawy zaroweczki w pozycji z tylu, a po drodze mowilem, ze nie pali :P

ogolnie bylo wesolo do czasu jak sie okazalo, ze zabrali kwity :|

tak prawde powiedziawszy to chyba na kazdym spocie cos sie musi wydazyc , bo byloby za nudno ;)

MaReK - Pon Lut 11, 2008 23:28

Ale faktycznie, do tych blokow nowych jest b. blisko i mogli sie ludzie wsciec.
Wiec nastepnym razem, takie rzeczy trzeba cwiczyc za TVNem ;)

Pozdrawiam,

kamil_luczak - Wto Lut 12, 2008 11:44

No to dobrzeze mnie nie bylo, bo jakby zaczeli przeszukiwac samochod to niestarczyloby im czasu na wasze :] I pewnie bylaby afera o kule dyskotekowa czyt. wydech. A tak na spokojnie robilismy z kumplem selekcje na czerniakowskiej :P
piter34 - Wto Lut 12, 2008 12:57

maniaq napisał/a:
ogolnie bylo wesolo do czasu jak sie okazalo, ze zabrali kwity :|

Nie wiem o co chodzi... Możesz wytłumaczyć? :roll:
Czy chodzi o zabranie DR Tomiemu?

Kruchy - Wto Lut 12, 2008 13:06

piter34 napisał/a:
Czy chodzi o zabranie DR Tomiemu?


Dokladnie :( Za nierowno zuzyty bieznik na oponach.

Brt - Wto Lut 12, 2008 13:40

za co ?? :shock: tzn miał poniżej 1,6mm ?? Czy za starte zewnętrzne brzegi opon??
maniaq - Wto Lut 12, 2008 14:56

chyba jedno i drugie , tzn przede wszystkim krawedzie nierowno starte - zbieznosc :|
Tomi - Wto Lut 12, 2008 21:59

Trzepali wszystko: światła (każde z osobna), podświetlanie tabl. rej., luzy układu kierowniczego, stan hamulców (tarcze przód i tył), ogladali amortyzatory (czy nie mają wycieków), sprawdzał rozmiary opon i na końcu alkomat. Układom wydechowym się nie przygladli, bo seryjne.

Znaleźli opony, które z racji, że auto w zimę stoi w garażu podarowałem sobie. Miał na wiosnę wyjechać na nowych... być może większych kołach.

Brt - Wto Lut 12, 2008 22:14

jacyś straaaasznie upierdliwi byli ://
MaReK - Wto Lut 12, 2008 22:43

No coz. Zdaje sie, ze to wszystko przez miejsce. Ono jest znane glownie ze spotkan grup, ktore mocno tunuja swoje auta i potem wlasnie w tych miejscach "probuja sie".

My tez zesmy sie probowali, tyle ze seriami... o czym nie wiedzieli p. policjanci. Potraktowali nas jak to bywa w ich zwyczaju ;) Dobrze, ze nie przyjechali z psem i nie szukali Bog wie czego w autach. Bo takie akcje juz tez widzialem, z reszta maciekwawa na pewno tez ;)

Sami policjanci na pewno dostana order szeryfa i kolejne punkty w statystykach... udalo sie wykonac jakas akcje i do konca sluzby byl juz spokoj ;)

Mam wyrzuty sumienia bo to ja namawialem kolegow na ten przejazd :twisted:
Dodatkowe mam, ze krecilem cale zajscie - panow niebieskich tez.
Byc moze Kruchy ma racje i dlatego przez to nie chcieli sie dogadac... a moze Tomi nie proponowal im nic.

Ale po tym calym wydarzeniu tak sobie myslalem, jak to Tomi dzowni do zony i mowi niczym "Istvan z lejdis" - "Czeeszcz Goszziaa..."

kamil_luczak - Wto Lut 12, 2008 23:12

No u Was wydech wyglada na seryjny, a u mnie kurde kula dyskotekowa jest, wiec od razu by sie przypieli :/ .Sprawdzali ustawienie swiatel ?? :O Kurde to na tym bym bankowo polegl, na oponach nie bo sa dobre :D Na luzach tez mogloby byc czerstwo, bo woze ze soba caly czas koncowki drazkow i musze je wymienic. Czyli napewno byloby ze 2:0 dla niebieskich. Jakby ktos byl w Blue City na podziemnym, to zapraszam do obejzenia na strefie pomaranczowej niedaleko wejscia, mojego pudelka zapalek. Dzis juz bez jednego nadkola, jutro drugie poleci. Czas troche odrestaurowac samochodzik:D