Zobacz temat - [R214 98r.] Podlaczenie do komputera w londynie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R214 98r.] Podlaczenie do komputera w londynie

toommoo - Pon Lut 11, 2008 14:45
Temat postu: [R214 98r.] Podlaczenie do komputera w londynie
Mam pytanko do osob ktore sa wlascicielami roverka w londynie. Nie macie namiaru na jakiegos mechanika (najlepiej SE lub SW) ktory ma pojecie o tym co robi i ma sprzet do przetestowania komputera. Caly czas mam jakies problemy z odpalaniem zimnego silnika i juz nie chce szukac po omacku najlepiej pojechalbym do jakiegos konkretnego mechanika i mam nadzieje ze bylby w stanie znalezc problem.
Pozdrawiam

piter34 - Pon Lut 11, 2008 15:38

toommoo, uzupełnij profil.
Możesz zapytać na forum www.mg-rover.org
Podejrzewam, że tam szybciej dostaniesz odpowiedź.

toommoo - Wto Lut 12, 2008 12:14

Pewnie i racja ze tam otrzymam odpowiedz szybciej tyle tylko, ze czasami jakosc uslug brytyjskich mechanikow pozostawia wiele do zyczenia i dlatego wole sie zapytac na polskim forum.......
Pozdrawiam :smile:

piter34 - Wto Lut 12, 2008 13:00

toommoo napisał/a:
tyle tylko, ze czasami jakosc uslug brytyjskich mechanikow pozostawia wiele do zyczenia i dlatego wole sie zapytac na polskim forum.......

Czyżbyś sądził, że na brytyjskim forum miłośników marki skierują Ciebie do chałturnika jakiegoś? ;-)

toommoo - Wto Lut 12, 2008 13:23

Hehehe...... Z nimi nigdy niewiadomo czytalem to forum i spotykalem sie z niezlymi poradami ale rowniez z totalnymi idiotyzmami. Tak czy inaczej dzieki za rade, napisze do nich i zobaczymy.
Pozdrawiam