Zobacz temat - [R620] Nie działa regulacja jednego lusterka
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Nie działa regulacja jednego lusterka

balrog - Pon Lut 11, 2008 21:49
Temat postu: [R620] Nie działa regulacja jednego lusterka
A ja w swojej 620 mam taki problem ze dziala mi regulacja lewego lusterka a prawe nie ruszy w zadna strone. Moze to byc tylko awaria stykow? czy moze przelacznik miedzy lusterkami mogl sie wykonczyc?
piter34 - Wto Lut 12, 2008 10:17

balrog napisał/a:
a prawe nie ruszy w zadna strone.

Słychać silniczek? Jeżeli słychać, to przełącznik i styki są OK.

Spróbuj ręcznie poruszać szkłem na wszystkie strony i potem sprawdź, czy działa.

String - Wto Lut 12, 2008 10:41

Nie wiem jak w 600 ale też tak miałem w mojej 400. Skończyło sie na zakupie nowego lusterka, bo oczywiście silnik chodził - jednak były połamane te plastikowe "dzyndzelki" które sterują i trzymają lusterko. Niestety nie udało mi się dostać tych plasticzków, więc zmuszony byłem kupic nowe lusterko (w servisie Hondy mnie wyśmiali i powiedzieli że nie mają z Roverem nic wspólnego).
Także, jesli silniczek chodzi, to polecam wycieczkę na szrot - może właściciel pozwoli Ci zdekompletować lusterko.

tiruces - Wto Lut 12, 2008 12:21

Ja ostatnio walczyłem z lusterkami bo jedno mi nie grzało a w drugim nie działała regulacja więc służę pomocą :grin: jeżeli słychać u Ciebie że chodzą silniczki to musisz zdjąć lusterko z auta i je rozkręcić
balrog - Wto Lut 12, 2008 18:27

u mnie problem rozwiazany, kostka w drzwiach kierowcy przy zawiasie wylatala i nie laczyla ale juz jest oki i lusterka kreca sie jak oszalale :D dziekuje za zainteresowanie moim problemem :*