Zobacz temat - [R214 8v 99r]Pytanie o 'dobry gaz' do samochodu?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R214 8v 99r]Pytanie o 'dobry gaz' do samochodu?

Maska - Pią Lut 15, 2008 17:04
Temat postu: [R214 8v 99r]Pytanie o 'dobry gaz' do samochodu?
Nosze sie z zamiarem zamontowania gazu w Roverku, bo mimo iz ma male spalanie (ok 7 do 8 max) to jest to nie na moją kieszen gdyz robie sporo kilometrow dziennie (ok 120km).

Dlatego mam pytanie do znawców, jaka instalacja, jakiej marki w jakim zakladzie, dodam ze nie chce wydac majątku, ale miec przyslowiową jakośc za rozsądną cenę :) . I moze minimalną stratę mocy :/ .

Pozdrawiam serdecznie.

piter34 - Pią Lut 15, 2008 17:08

Maska napisał/a:
dodam ze nie chce wydac majątku

Ile chcesz wydać?

azor77 - Pią Lut 15, 2008 17:29
Temat postu: Re: [R214 8v 99r]Pytanie o 'dobry gaz' do samochodu?
Maska napisał/a:
Nosze sie z zamiarem zamontowania gazu w Roverku, bo mimo iz ma male spalanie (ok 7 do 8 max) to jest to nie na moją kieszen gdyz robie sporo kilometrow dziennie (ok 120km).

Dlatego mam pytanie do znawców, jaka instalacja, jakiej marki w jakim zakladzie, dodam ze nie chce wydac majątku, ale miec przyslowiową jakośc za rozsądną cenę :) . I moze minimalną stratę mocy :/ .

Pozdrawiam serdecznie.


Dobra jest instalacja 4 generacji firmy BRC ; STAG ostatnio popularna jak się czyta na tym forum ale trochę kosztuje. Ja mam coś takiego zamontowane i nie narzekam klik

Moim zdaniem wszystko zależy od umiejętnego dobrania i ustawienia przez gazmena żeby hulało bez problemowo, i nie musi to być super wypasiona instalacja za kilka tyś.

Gdzie zakładać pytaj w okolicy, zasięgaj opinii ludzie co zakładali i gdzie.

piter34 - Pią Lut 15, 2008 17:32

azor77 napisał/a:
Dobra jest instalacja 4 generacji firmy BRC ; STAG ostatnio popularna jak się czyta na tym forum ale trochę kosztuje.

Zestaw na Stagu300 kosztuje tyle samo co BRC Sequent24 (czyli okrojona wersja Fly Sequent'a).

Ja bym szedł w Staga300.

Maska - Pią Lut 15, 2008 18:31

piter34 napisał/a:
Maska napisał/a:
dodam ze nie chce wydac majątku

Ile chcesz wydać?


Hmm, mysle ze w granicach 2k do 2.5k, ale jezeli w tej granicy nie ma tzw 'bezpiecznej dobrej opcji' to jestem wstanie jeszcze dociagnac do 3k. Oczywiscie im mniej tym lepiej dla kieszeni :>

Brt - Pią Lut 15, 2008 18:53

to sie spokojnie zmiescisz w IV gen. ;)