Zobacz temat - [R620] Ustawienie kąta wtrysku
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Ustawienie kąta wtrysku

tiruces - Nie Lut 17, 2008 22:34
Temat postu: [R620] Ustawienie kąta wtrysku
Gdzie we Wrocławiu lub okolicy mogę ustawić kąt wtrysku, jutro będę dzwonić do Gawina, ale może ktoś ma jeszcze jakieś namiary na inny, może np. tańszy warsztat. Co jeszcze przy okazji przy regulacji kąta wtrysku można sprawdzić lub wyregulować. Jaki jest koszt takiego zabiegu ??
Skiba - Nie Lut 17, 2008 22:42

U mnie za ustawienie kata kasowali coś ok 50 zł. Chyba że osobno policzą Ci za komputer :P Nie wiem z jakiego powodu jedziesz ustawiać kąt, więc nie wiem co Ci poradzić z dodatkowym sprawdzaniem. Jak chcesz kompleksowo, to jedź na diagnostykę ;)
tiruces - Nie Lut 17, 2008 22:52

A gdzie ustawiałeś ?? Ja robię to ze względu na problemy z odpalaniem
Skiba - Pon Lut 18, 2008 10:19

Jak masz kłopoty z odpalaniem, to na samym początku sprawdź czy dobrze grzeją Ci świece i czy nie cofa Ci się paliwo do baku. Dopiero na samym końcu brał bym się za kąt wtrysku ... Kopci Ci zaraz po odpaleniu (na biało lub na czarno), jak dłużej kręcisz ?

Co do ustawień kąta wtrysku/diagnostyki diesla, polecam gościa z Osowej Sieni koło Wschowy, ale to kawałek od Wrocławia.

Brt - Pon Lut 18, 2008 10:27

CHyba Osowej Sieni ;)
http://www.roverki.pl/gar...iewslink&sid=34

Skiba - Pon Lut 18, 2008 10:28

Brt napisał/a:
CHyba Osowej Sieni ;)
http://www.roverki.pl/gar...iewslink&sid=34


Dokładnie, mój błąd :P

tiruces - Pon Lut 18, 2008 12:27

Świeczki sprawdzałem, a gruszkę (tą pompkę przed filtrem paliwa) wymieniłem na nową i czasami zakopci na biało więc obstawiam kąt wtrysku :grin:
Skiba - Pon Lut 18, 2008 14:25

Mi kopcił na biało i miałem spalony przekaźnik świec, które nie grzały. Tak więc kolor dymu wg mnie nie ma znaczenia.
tiruces - Pon Lut 18, 2008 15:57

Świeczki mi grzeją bo sprawdzałem, nie mogę się dodzwonić do Gawina a do Osowej Sieni mam 200km w 2 strony więc troszkę daleko :razz:
String - Pon Lut 18, 2008 16:50

Ja się tez do Osowej Sieni wybieram. Może w po wypłacie :mrgreen: Przy okazji odwiedzę mamuśkę w Głogowie :mrgreen: :mrgreen:
Skiba - Pon Lut 18, 2008 17:11

To można spota zrobić w Glo popołudniu :twisted: Brt pewnie też się pojawi :razz:
String - Pon Lut 18, 2008 17:15

jak nie jak tak :mrgreen: :mrgreen: Tylko najpierw ustawię się na kąt wtrysku - a potem będę informował o czasie i przestrzeni kiedy to będę przelatywał przez moje rodzinne miasto :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: Pon Lut 18, 2008 17:20 ]
Właśnie żona mi przypomniala że mam do zaprogramowania pilota, więc chyba jednak bede ustawiał się na którys dzień u PHJOWI :mrgreen: :mrgreen: Mam nadzieję że przyjmie mnie na ustawienie kąta wtrysku i programowanie pilota. :mrgreen:

tiruces - Wto Lut 19, 2008 11:53

kurde już od 2 dni próbuję się dodzwonić do Gawina, a tak w ogóle to na kamiennej można się do komputera podpiąć Roverkiem ??
Brt - Wto Lut 19, 2008 11:56

no chyba nie :( ale głowy nie dam, próbuj dalej albo podjedź na miejsce i sie spytaj ;) Jakiś dobry warsztat od diesli by sie przydał we wro. Ktoś moze zna ??