Zobacz temat - [214 Si 1997] Proszę o opinie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - [214 Si 1997] Proszę o opinie

Lukaszn2006 - Pon Lut 18, 2008 21:24
Temat postu: [214 Si 1997] Proszę o opinie
Witam, ludzie dużo potrafią ze zdjęć wywnioskować, ciekaw jestem co o tym roverku sądzicie...
Nie ma nigdzie ogłoszenia, bo nie jest na żadnej aukcji wystawiony. Poprostu chciałem zaczerpnąć opini szanownych kolegów :) z góry dziękuję:)

przemciooo - Pon Lut 18, 2008 21:27

Nie mam zielonego pojęcia :cry: Niestety, aż takim znawcą nie jestem. Wszystko w swoim czasie :jezor:
przemciooo - Pon Lut 18, 2008 21:44

Każdy chce wiedzieć co myślą o jego aucie Klubowicze. Nie masz za co przepraszać. Jesteś ciekawski i tyle :) Normalna sprawa :jezor:
Lukaszn2006 - Pon Lut 18, 2008 21:53

Chodzi mi tylko o opinie na jego temat, w życiu go nie sprzedam, bo po pierwsze to przypomina mi najpiekniejsze chwile życia, po drugie włożyłem w niego sporo pracy (sam uporałem się z przepaskudna rysą, sam również zmieniłem nieco wystrój wnętrza (boczki np). Tak więc nie jest i nie będzie na sprzedaż... Tylko o opinie mi chodzi, co jeszcze mmógłbym zrobić, aby wyglądał lepiej :)
przemciooo - Pon Lut 18, 2008 21:55

Założyć śliczne alu 17'stki :wink:
16'stki też mogą być :jezor:

MaReK - Pon Lut 18, 2008 22:01

Zastanawialem sie czemu auto jest w offtopicu.
Dla mnie auto jest prawie golasem, prawie bo ma el. szyby ;) (chyba ze zmieniajac wyglad wnetrza, zalozyesz boczki bez korb ). Brakuje mu reg. reflektorow, halogenow, klimy, el. lusterek, poduszki pow. pasazera. Cale szczescie, ze ma te 103KM :D
Pasowanie zderzaka, refelektorow i maski ujdzie, ale to nie to co roverki lubia najbardziej :)

Co wnetrza, na pewno kosztowalo Cie to sporo pracy. Jesli chodzi o moj gust, to nie bardzo mi sie podoba to czerwone do srebrnej karoserii... ale to tylko moj gust. Zdjecia sa troche male i byc moze one tez powoduja moje negatywne odczucia.

Pozdrawiam,

thef - Pon Lut 18, 2008 22:03

MaReK napisał/a:
Zastanawialem sie czemu auto jest w offtopicu.
Jak Ty niewiele wiesz ;) :P
piter34 - Wto Lut 19, 2008 13:08

- znaczek na prawym tylnym błotniku jest w złym miejscu przyklejony :P
- nie podoba mi się ta czerwień we wnętrzu
- nie podoba mi się czerwony silikon pod pokrywą wałków
- korek od zbiorniczka z płynem chłodniczym jest jakiś niefabryczny

:lol:

[ Dodano: Wto Lut 19, 2008 13:08 ]
brak fotek "od tyłu"