Zobacz temat - SOLVED [220sd '96r]dymienie przy odpalaniu
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - SOLVED [220sd '96r]dymienie przy odpalaniu

dobrzyn22 - Sro Lut 27, 2008 22:45
Temat postu: SOLVED [220sd '96r]dymienie przy odpalaniu
Po wizycie w warsztacie zaczęły się problemy z odpalaniem.trzeba kręcic ze 3 razy żeby odpalił,a jak zaskoczy to wyrzuca chmurę dymu.Przy ciepłym silniku problemu prawie nie ma.Podczas jazdy również pracuje dobrze.Dodam,że w serwisie grzebali przy pasku(ponoc przeskoczył o 3 ząbki)i przy pompie paliwa.I niby dobrze wszystko ustawili :bezradny: ma ktoś jakieś pomysły,co może byc nie tak??może zły kąt wyprzedzenia?? świece sprawdzone,ciśnienie również...
thef - Sro Lut 27, 2008 22:50

Ja stawiam na źle ustawiony kąt wtrysku. Ma być pomiędzy 2 a 4 stopnie. Mam nadzieję, że w tym względzie nie ma różnic między SDi a SD. Jeżeli się mylę, to poprawcie mnie.
dobrzyn22 - Czw Lut 28, 2008 06:13

jest to mozliwe,poniewaz mechanik jak ustawiał,to chyba nie był tego pewien :???:

[ Dodano: Czw Lut 28, 2008 14:04 ]
koleś w warsztacie poprosił,zebym zostawił auto na noc,bo podłączą jakieś cos :lol: co wykluczy zapowietrzenie...zobaczymy co dalej bedzie :roll:

[ Dodano: Czw Mar 06, 2008 22:42 ]
no więc tak:źródłem tego "niedomagania"była przepalona świeca,oraz pasek,który przeskoczył o 3 ząbki