Zobacz temat - Ozdoby na szafkę
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Ozdoby na szafkę

herc - Czw Mar 06, 2008 23:49
Temat postu: Ozdoby na szafkę
Tak mnie ciekawi czy tylko ja mam tak nie równo pod deklem że części silnika stawiam na półkach w pokoju ?? Ja mam z tłoka zrobioną popielniczkę :) i myślę co by jeszcze takiego zrobić :D :D

jeśli macie takie "ozdoby" to się pochwalcie ;)

zouza - Pią Mar 07, 2008 07:04

Ja od jakiegoś miesiąca mam w kuchni rozłożone tylne dywaniki :mrgreen:
Wzięłam je żeby szybko przeprać i tak już zostały :roll: Teraz koty w luksusowych warunkach miauczą o jedzenie.

michalswiatek - Pią Mar 07, 2008 07:24

Ja mam na polce glowice!
ale to tylko na chwile :wink:

Szwagier ma w szklanej gablotce strasznie zgnity kawalek podluznicy z 911 ktora restaurowal z ojcem. Zostawil sobie na pamiatke. Teraz auto wyglada jak nowe.

Eddek - Pią Mar 07, 2008 10:26

Cop wy wiecie o wieszaniu smieci na scianach...


Jugol - Sob Kwi 02, 2011 23:18

...a Markzo ma karnisz z tłoków :taa:
Perez - Sob Kwi 02, 2011 23:44

Ja jestem za, mam w planach stolik, fotele i kanape jak w TopGear!
Planuje to juz od dawna, ale akurat momalu (male fundusze) remontuje swoje mieszkanie, wiec przy okazji zrobie i meble do salonu.

[ Dodano: Sob Kwi 02, 2011 23:44 ]
Ja już bym kupował sobie do salonu, ale Pan nie chce za żadną cene wysłać, a jechać po to nie będę.
http://allegro.pl/fotel-f...1540287025.html
Do tego jakiś pęknięty blok V8 do którego przymocuję szklany blat i będę miał stolik.

Oskar - Nie Kwi 03, 2011 10:46

Perez, świetnie by to wyglądało. :ok:
Perez - Nie Kwi 03, 2011 16:15

Wlasnie już mi wpadl pomysl do glowy! Tylko nie wiem na jaki kolor malowac sciany :/
piterazim - Pon Kwi 04, 2011 11:36

Perez napisał/a:
Wlasnie już mi wpadl pomysl do glowy! Tylko nie wiem na jaki kolor malowac sciany :/


Pod kolor samochodu :)

U mnie na ścianie wisi kapa silnika od Komarka oprawiona w ramce - wygląda jak trofeum - mój pierwszy zajechany silnik :)

co do mebli - mam jeszcze fotele od angielskiego R75 - jest planby dorobić nogi i będą dwa wygodne fotele do domu

Kozik - Pon Kwi 04, 2011 11:43



dumałem nad stolikiem z bloku ale 1,4 16V jest na to przymały

Perez - Pon Kwi 04, 2011 11:52

No ja chcę zrobic wlasnie z V8. W TopGera maja taki kacik przy telewizorze. Myslalem też o stoliku że szklanym blatem i felgami w podstawie, ale ladne alufelgi wolalbym zalozyc na auto, a uszkodzony blok na allegro nie problem kupic.