Zobacz temat - [R400] Niezidentyfikowany kabelek
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R400] Niezidentyfikowany kabelek

String - Sob Mar 15, 2008 15:21
Temat postu: [R400] Niezidentyfikowany kabelek
Korzystając z całkiem ładnej pogody, postanowiłem zająć się małymi porządkami oraz demontażem lampy tylnej i naciapaniem sylikonu, bo mam już dość wybierania wody z bagażnika.

Przy okazji zacząłem wywalać śmieci z różnych zakamarków - a nagromadzone przez zimę.
Przy okazji porządków w schowku na przeciw pasażera w szczelinie ujrzałem kabelek. Ku mojemu zdziwieniu, dał się wyciągnąć i oczom moim ukazała się wtyczka, która nie jest podpięta do niczego :evil: załączam zdjęcia.
Czy ktoś mnie może naprowadzić co to takiego??? Mam nadzieję że nie jest to jakiś kabel od poduchy ??

Pozdrówka

PS. całkiem niezłe fotki robi ta moja N70 :mrgreen: :mrgreen:

dareke - Sob Mar 15, 2008 16:32

Masz oświetlenie schowka?
String - Sob Mar 15, 2008 17:33

:hm: wydaje mi się że nie mam - ale zobaczę.
piter34 - Wto Mar 18, 2008 16:49

String napisał/a:
:hm: wydaje mi się że nie mam - ale zobaczę.

No i?

TomC - Wto Mar 18, 2008 19:34

Na 99,99% to kabelek z wtyczką od lampki schowka.
Identyczną wtyczkę mam u siebie jak montowałem lampkę.
Jak masz miernik to sprawdź napięcie. Powinno się pokazać po przekręceniu kluczyka w poz. I

String - Wto Mar 18, 2008 20:36

piter34 napisał/a:
String napisał/a:
:hm: wydaje mi się że nie mam - ale zobaczę.

No i?


:wnerw: niestety z powodu nadchodzących świąt i nawału roboty - jedynym użytkownikiem R pozostaje w tej chwili moja połowica. Mam nadzieję jutro odkręcić schowek i potwierdzić Wasze typy.
Dziękuję.

des - Wto Mar 18, 2008 20:55

A czy we wszystkich R400 byly podswietlane schowki? Bo u mnie sie nic nie swieci :? Dajcie znac bo jak byly to bede musial rozbierac schowek bo przeciez swiecic musi. Z racji tego ze nie lubie jak cos powinno dzialac a nie dziala bede robil az zrobie :)
FSEbola - Wto Mar 18, 2008 21:13
Temat postu: Re: [R400 2.0 SDI '99] Niezidentyfikowany kabelek
String napisał/a:
w schowku na przeciw pasażera w szczelinie ujrzałem kabelek. Ku mojemu zdziwieniu, dał się wyciągnąć i oczom moim ukazała się wtyczka, która nie jest podpięta do niczego :evil:


w moim Roverku 220SD tez jest taka wtyczka po prawej stronie schowka ...nie podpieta do niczego i napewno nie jest od oswietlenia :bezradny: bo kable od oswietlenia wchodza od lewej i sa podlaczone

TomC - Wto Mar 18, 2008 23:39

My mówimy o R400
Nie wszystkie R400 miały podświetlane schowki. Ja nie miałem ale już mam :cool:

piter34 - Sro Mar 19, 2008 07:42

TomC napisał/a:
Nie wszystkie R400 miały podświetlane schowki.

:shock: