Zobacz temat - Witam, czy będę szczęśliwy?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Powitania - Witam, czy będę szczęśliwy?

icebox - Nie Mar 16, 2008 22:32
Temat postu: Witam, czy będę szczęśliwy?
Witam, od tygodnia jestem posiadaczem Rovera 216 coupe, samochód kupiłem z powodu niesamowitego wyglądu, teraz sie zastanawiam jak nam ze sobą będzie :-) , to pierwszy rover w mojej samochodowej karierze , pozdrawiam wszystkich!
Brt - Nie Mar 16, 2008 22:35

gratulacje :D :brawa: dawaj foty :D
kasjopea - Nie Mar 16, 2008 22:39

Gratulacje, na pewno będziesz zadowolony :grin:
Markzo - Nie Mar 16, 2008 22:48

Witaj!!
no ja mam swojego 2 dzien :mrgreen: problemow z nim nie bedziesz mial jak bedziesz o niego dbal, to honda wiec z czesciami problemu nie ma i kazdy sie na tym zna :smile: a wygladem powala na kolana piekny jest!!!! zapodaj jakies foty swojego potwroka :mrgreen:

icebox - Pon Mar 17, 2008 22:10

Brt napisał/a:
gratulacje :D :brawa: dawaj foty :D


fotki :mrgreen:
foto1
foto 2
foto 3

dareke - Pon Mar 17, 2008 22:13

Gratulacje . Dokonałeś właściwego wyboru . Może będzie okazja gdzieś się kiedyś spotkać :wink:
Brt - Pon Mar 17, 2008 22:17

fajnie wygląda :) :ok:
Markzo - Pon Mar 17, 2008 22:49

śśśśśśliczota furka :mrgreen: brakuje mu tylko lotki na klape i wydech bym dał pojedynczy owalny ale to drobnostki, pozatym piekny jest i widac ze w dobrym stanie :razz: daj jeszcze jakies fotki wnętrza, moze wypsoazenie i jakies plany modyfiakcji czy cuś? :wink: zapraszam do obejzenia mojej Coupe'ty http://markzo.fotosik.pl/albumy/392124.html :mrgreen: moze załozymy jakis wspolny album czy cos na fotosiku? :razz: pozdrawiam i mam nadzieje do zobaczenia na zlocie :cool:
icebox - Wto Mar 18, 2008 00:31

No cóż fajnie wygląda to fakt, jest kilka rzeczy które trzeba poprawić, tuning zamknie sie tylko większymi felgami 16-17 , nic poza tym, nie będę psuł tego auta, zastanawiałem sie tez nad innym zawieszeniem ale zostanie tak jak jest. Środek seria ale bez pół skóry, jedynie plastikowe drewno mi sie nie podoba, wiec szukam pomysłu
Markzo - Wto Mar 18, 2008 00:39

ja chce do srodka troche chromu zapakowac bo ponuro tutaj...wiesz galeczka zmiany biegow alu ramki na zegary, pokretla nawiewow i np do okola drazka zmiany biego, no i drazni mnie to drewno na podszybiu....nie wiem czy felgi 17 nie beda za duzo jak na motor 1.6 :sad: to tylko 1.6 a taka fela to juz kawalek kapcia;) ja mam z tylu amorki KONI czerwone i autko siedzi jak przyklejone :mrgreen:
Brt - Wto Mar 18, 2008 09:13

Markzo napisał/a:
nie wiem czy felgi 17 nie beda za duzo jak na motor 1.6

chyba szerokośc opony ma w tym przypadku wieksze znaczenie ;) Ale 1,6 da sobie z nimi radę ;)

Markzo - Wto Mar 18, 2008 12:01

dac napewno da ale mysle ze osiagi raczej spadną i o komforcie mozna juz zapomniec bo juz seryjny zawias do wygodnych nie nalezy :twisted: