Zobacz temat - [R220 SDi 99r] Jakie przeguby polecacie?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R220 SDi 99r] Jakie przeguby polecacie?

mbombka - Wto Mar 25, 2008 18:11
Temat postu: [R220 SDi 99r] Jakie przeguby polecacie?
Witam wszystkich :mrgreen:
muszę wymienić przeguby w moim rowerku, lewy wymiany był w sierpniu ale już chrobocze mi przy skręcie delikatnie, a prawy totalnie przeskakuje, więc wymienię od razu obydwa .

1) Teraz tylko jaką markę wybrać by przeguby były trochę żywotniejsze?
2) Wie ktoś może jakie były dawane fabrycznie?
3) Co u was się sprawdziło ?

Z góry dzięki za odpowiedź i własne przemyślenia na ten temat. pozdrowienia dla wszystkich rowerkowiczów :)

thef - Wto Mar 25, 2008 20:45

mbombka napisał/a:
Witam wszystkich :mrgreen:
muszę wymienić przeguby w moim rowerku, lewy wymiany był w sierpniu ale już chrobocze mi przy skręcie delikatnie, a prawy totalnie przeskakuje, więc wymienię od razu obydwa .
Ten wymieniany już daje oznaki zużycia? Chodzi Ci o przeguby zewnętrzne? u kogo to robiłeś w Krakowie?
mbombka - Wto Mar 25, 2008 22:30

2xtak. A robiłem w zaprzyjaźnionym zakładzie u "Syrka" w Modlnicy k. Krakowa. Do tej pory raczej zastrzeżeń z nimi związanych nie miałem, w prostych sprawach jego pracownicy się sprawdzali, tylko że Rover nie jest dla nich chlebem powszednim stąd pytanie jaka marka jest zalecana do mojego Roverka :)
thef - Wto Mar 25, 2008 22:38

Kurzczę, nie wiem. Coś za szybko padł, a to wcale tani element nie jest. Może przyczyna tkwi głębiej? Pewnie ciężko będzie to zweryfikować, ale może warto zaglądnąć do Pana Midowicza i popytać?
mbombka - Sro Mar 26, 2008 11:27

w sumie niezły pomysł żeby tam zadzwonić, dzięki Thef :)

[ Dodano: Czw Mar 27, 2008 16:44 ]
dobra, przeguby wymienione, niestety nikt oprócz thefa (dzięki) się nie wypowiedział. topic można zamknać.