Zobacz temat - [R200SDi 99r] nowy rover,kilka pytań
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200SDi 99r] nowy rover,kilka pytań

rover200 - Nie Kwi 06, 2008 15:11
Temat postu: [R200SDi 99r] nowy rover,kilka pytań
Witam Wszystkich na wstępie :wink:

Kupiłem 3 dni temu roverka i mam kilka pytań:

1) w moim i zapewne w waszych rowerach rezerwa jest oznaczona na czerwono,a teraz pytanie:ile można przejechać kilometrów po mieście jak kreska zejdzie na czerwone pole?

2)ile palą wasze rowerki 200 sdi (105 konny)?(pytanie kieruję do osób ,które mieszkają w wiekszych miastach czyt,pow.500tys mieszkańców)

3)słyszałem ,że orginalny przebieg rovera można poznać po tym,że jak licznik był kręcony to wszystkie liczby nie są równe w poziomie,czy to prawda?

4)wczesniej miałem renaulta megane 1.4 16v (95koni),samochód posiadał komputer pokładowy,z którego wynikalo ,że na luzie ,czy na biegu podczas hamowania spalanie wynosilo 0,0l, dlatego nie wychodzilem latem powyżej 7l na 100km w miescie.

Czy rover diesel spala coś oleju w czasie hamowania na biegu lub jazdy na luzie?

Liczę na odpowiedzi i pozdrawiam :mrgreen:

[ Dodano: Nie Kwi 06, 2008 15:13 ]
aha bym zapomniał
kiedy przyspieszam dynamicznie i zmieniam biegi przy 4tys obrotów zapala mi sie na chwilę kontrolka od hamulca ęcznego czy to normalne?

Brt - Nie Kwi 06, 2008 15:18

1. jak zejdzie na czerwone to tankuj (po co zaciagać syfy z baku) :] a przejechac można ok. 70 - 100km
2. roWerki nic nie palą :mrgreen: a roVerki po mieście miedzy 6,5 a 8 (zalezy od stylu jazdy)
3. na 10% nikt nie powie, że to prawda, ale jest to jakiś trop i moze wzbudać podejrzenie.
4. na luzie musi palic, bo silnik na czyms musi pracowac. Natomiast jeśli jadąc na biegu puścisz gaz (powyżej pewnych obrotów) to paliwo jest całkowicie odcinane.

rover200 - Nie Kwi 06, 2008 15:37

niw chce tworzyć kolejnych postów dlatego wszystko tutaj chce umiescic.

kolejne pytanie :mrgreen:

czy można w tylnie głośniki zamontować "jajka" w miejce tych 13-stek,czy juz ktoś próbował?

aż mi się wierzyć nie chce ,że jak się zejdzie na czerwone pole mozna 100km przjechac :wink:

zouza - Nie Kwi 06, 2008 15:40

rover200 napisał/a:
niw chce tworzyć kolejnych postów dlatego wszystko tutaj chce umiescic.

kolejne pytanie :mrgreen:

czy można w tylnie głośniki zamontować "jajka" w miejce tych 13-stek,czy juz ktoś próbował?

aż mi się wierzyć nie chce ,że jak się zejdzie na czerwone pole mozna 100km przjechac :wink:


Nie wiem jak w SDi, ale ja mam rezerwy 13l czyli przejedzie więcej niż 100km.
Jajka można w półce tylko po co :P

Brt - Nie Kwi 06, 2008 15:44

o car audio jest wszstko we właściwym dziale i właściwie książki juz tam napisano na temat nagłosnienia R200 ;) Zrób se dobry przód przede wszystkim ;)