Zobacz temat - [R400] Wypadł wężyk spryskiwacza tylnej szyby
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R400] Wypadł wężyk spryskiwacza tylnej szyby

Cyk - Pią Kwi 11, 2008 09:05
Temat postu: [R400] Wypadł wężyk spryskiwacza tylnej szyby
Witam. Mam pytanie czy spadł komuś wężyk od spryskiwacza tylnej szyby i czy jest jakiś łatwiejszy sposób go wyciągnięcia z dachu niż grzebanie drutem.Szukałem w całym forum ale znalazłem same 200 setki a one mają spryskiwacz w tylnej klapie.
Za każdą poradę dziękuję. :bezradny:

sTERYD - Pią Kwi 11, 2008 09:46

zdejmij plastik na tylnym słupku z lewej strony , niestety jest to trochę zabawy :( tam go powinieneś znaleźć.
Możesz spróbować odchylić tylko ten górny plastik (jest na zatrzaskach), ale nie wiem czy to się uda :(
Wężyk powinieneś widzieć już jak zdejmiesz tą półkę od głośnika, ale stamtąd będzie Ci ciężko przepchać...

Cyk - Pią Kwi 11, 2008 22:55

Wielkie dzięki jutro od rana biorę się do roboty. dam znać jak mi poszło :wink:
tom125 - Sob Sty 01, 2011 12:45

sTERYD napisał/a:
zdejmij plastik na tylnym słupku z lewej strony , niestety jest to trochę zabawy :( tam go powinieneś znaleźć.
Możesz spróbować odchylić tylko ten górny plastik (jest na zatrzaskach), ale nie wiem czy to się uda :(
Wężyk powinieneś widzieć już jak zdejmiesz tą półkę od głośnika, ale stamtąd będzie Ci ciężko przepchać...

Czy w hatchbacku wężyk do tylniego spryskiwacza idzie tak samo bo mi nie chce leciec płyn a pompka działa.Chodzi o tylny słupek od kierowcy?

szoso - Sob Sty 01, 2011 13:21

tom125 napisał/a:
Czy w hatchbacku wężyk do tylniego spryskiwacza idzie tak samo bo mi nie chce leciec płyn a pompka działa.Chodzi o tylny słupek od kierowcy?

przecież ten temat jest właśnie o hatchbacku

tom125 - Sob Sty 01, 2011 13:46

szoso420 napisał/a:
tom125 napisał/a:
Czy w hatchbacku wężyk do tylniego spryskiwacza idzie tak samo bo mi nie chce leciec płyn a pompka działa.Chodzi o tylny słupek od kierowcy?

przecież ten temat jest właśnie o hatchbacku

A gdzie to jest napisane bo jakoś nie mogę sie doczytać. :roll:

szoso - Sob Sty 01, 2011 13:56

tom125 napisał/a:
A gdzie to jest napisane bo jakoś nie mogę sie doczytać. :roll:

nie musi być napisane bo tylko hb miał z tyłu spryskiwacz, przecież sedan nie miał więc nie trudno się domyśleć o czym mowa w tym temacie :wink:

faecd - Pon Sty 03, 2011 22:50

hatchback ma wycieraczke z tylu to i ma spryskiwacz...sedan nigdy nie mial i miec nie bedzie wycieraczki to po co mu sprysk?

tom125, zanim zaczniesz rozbebeszac auto poczekaj na odwilz, az wszystko od taja. Moze Ci tam plyn zamarzl i tyle. U mnie tez nie lecialo, pryszla odwilz w sobote, przepompowalem plyn, w przewodach jest w pelni zimowy i juz mi dziala :)