Zobacz temat - [214Si 1.4 16v] silniczek krokowy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [214Si 1.4 16v] silniczek krokowy

bandieta - Pon Kwi 14, 2008 23:05
Temat postu: [214Si 1.4 16v] silniczek krokowy
czy silniczek krokowy jest symetryczny ? slyszalem ze jak nie dziala to sie go motuje 180' (do gory nogami) ... ?
sTERYD - Pon Kwi 14, 2008 23:48

yyy ale jak??
że co się montuje do góry nogami??
kostką w kierunku zaworu??
lewą stroną zamiast prawej??
a może poprostu chodzi o podłączenie kostki... ta wygląda na symetryczną, ale nie wiem, czy coś da podłączenie odwrotnie :hmm:

Ciufa - Wto Kwi 15, 2008 08:23

sTERYD napisał/a:
a może poprostu chodzi o podłączenie kostki... ta wygląda na symetryczną, ale nie wiem, czy coś da podłączenie odwrotnie

z tego co pamietam to kostka ma z jednej strony uchwyt zeby sie przypadkiem sama nie odpieła i raczej sie nie da podłączyc odwrotnie ale moge sie mylić

bandieta - Wto Kwi 15, 2008 09:14

chodzi mi o to ze slyszalem ze jak sie taki silniczek spierprzy to niektorrzy magicy montuja go odwrotnie zamiast wymienic ... bo podobno jest niesymetryczny i jak sie zamontuje odwrotnie to zawsze jest mala szparka ... i teraz moje pytanie - spinka na wtyczce ma byc w gore czy w dół ?

[ Dodano: Nie Maj 18, 2008 20:12 ]
załączam zdjęcie silniczka (z góry na wprost) po otwarciu klapy - jeśli możecie sprawdzić u sibie czy nie powinien on być czasem wsadzony odwrotnie ? ... wtyczke da się wsadzić tylko jedną stroną - chodzi mi o to ze nie wiem czy u mnie nie jest na opak bo mam problemy z wolnymi obrotami - czyli reasumując u was wtyczka ma spinkę na górze czy na dole ?