Zobacz temat - [R620] Podświetlenie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Podświetlenie

pabag - Wto Kwi 22, 2008 12:16
Temat postu: [R620] Podświetlenie
Witam
Od jakiegoś czasu migały mi te 3 regulatory od temperatury i nawiewu , raz sie świeciły tylko z jednej strony raz tylko z drugiej , czasami wszystkie a czasami zadne. teraz sie przestały swiecic wogole, mysle ze to nie zarówki - bo nie swiecily by od razu. mial ktos podobny przypadek? i wogole jak sie tam dostac do srodka zeby polowy auta nie rozbierac? a sprawdzic czy prad dochodzi? pozdrawiam

NEOSSS - Wto Kwi 22, 2008 14:18

A ja myśle że spaliły sie żarówki lub obruszyły i nie dotykają do masy...

Do regulacji nawiewów aby sie dostac trzeba odkrecić i zdjąc konsole główną(dwie srubki tuz obok foteli po jednej i po drugiej stronie, jedna pod popielniczka a reszta na spinki-podwazac srubokretem i sciagac do gory), następnie odkręcić schowek pod radiem i go lekko wysunąć, potem nawiewy i takze je LEKKO WYSUNĄĆ uwazajac bo z tyłu są linki i wtyczki, odchyl nawiew jak najbardziej się da do kierownicy i na tylnej ścianie przycisków od (klimy, zewnątrz, wewnątrz) jest żaróweczka na środku R3 9mm - podstawa. W regulacji nawiewu są dwie zarówki T5 odpowiednio po srodku pomiędzy 1 a 2 gałką, i 2 a 3 gałką. Każdą żarówke wyciaga się albo palcami przekręcając o 90 stopni w lewo, albo lekko zgiętym śróbokrętem ja odkrecając.

pabag - Wto Kwi 22, 2008 16:33

dzieki, popróbuje
piter34 - Pią Kwi 25, 2008 14:22

pabag napisał/a:
dzieki, popróbuje

Jakie efekty? :P

pabag - Sob Kwi 26, 2008 11:25

dopiero dzis bede probowal!