Zobacz temat - Roverek rusza w trasę !
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Roverek rusza w trasę !

Adrian355 - Czw Kwi 24, 2008 21:01
Temat postu: Roverek rusza w trasę !
Witam :mrgreen: No i znowu Roverka czeka wysiłek. W sobotę moi rodzice jada nim na co roczny turnus ( do pracy ) do Włoch. Rok temu roverek stał cały wyjazd u Cioci na dowdwurku i go poznawałem czyściłem :) Bo mieliśmy go bardzo krótko. A teraz rodzice jadą nim do Włoch :) 1550km w jedną stronę w 4 osoby :) Tata mówi że w Austrii paliwo jest takiej jakości jakby samochód dostał drugie serce ! Więc ciekawy jestem jak Rover odczuje tą różnice :) Astra czuła :) 4 razy :mrgreen: Samochód we Włoszek zrobi dziennie min. 20 km.
Powiem szczerze że jakoś nie wiem czemu ale boje sie tego czy dowiezie rodziców bezproblemowo :mad: Ale ja go jutro ładnie umyje to będzie miał motywacje :) Czyli wypatrujcie Rovera 220SD British Racing Green :) z naklejkami klubowymi !! Życzcie rodzicom i 2 pasażerów szerokiej drogi :) A Roverkowi sił w Sobotę i za 3 tyg. jak będzie wiózł rodziców do domciu :)

Bobas111 - Czw Kwi 24, 2008 21:03

Również życzę szerokiej drogi. Paliwo w Austrii jest dobre, ale dopiero chorwackie jest rewelacyjnie. Niestety cena trochę duża.
Adrian355 - Sob Kwi 26, 2008 18:35

No i pojechali :(