Zobacz temat - [R620] Po zmianie radia antena nie wysuwa się
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Po zmianie radia antena nie wysuwa się

deqla - Sro Kwi 30, 2008 23:29
Temat postu: [R620] Po zmianie radia antena nie wysuwa się
Witam,
Jakiś czas temu kupiłem Rovera 620Sdi, ale jako że nie mam z nim żadnych problemów to jeszcze nie miałem okazji się przywitać ;)
Piszę z takim pytaniem, otóż zmieniłem radio na Pioneer 2000DEH i mam problem z automatyczną anteną, konkretnie to nie wysuwa się.
Nie sądzę żeby to był problem z anteną, bo na poprzednim radiu to działało ( kilka dni temu ). Do radia podpiąłem oczywiście kostke i ten drugi kabelek który niby odpowiada za wyciąganie anteny. Wszystko zaskoczyło, pstryknęło itp. radio działa, mp3 lecą, jak jest mocny sygnał radia to coś słychać, ale antena ani drgnie.
Coś przeoczyłem podczas podłączania ?
Dzięki za wskazówki.

Chester - Czw Maj 01, 2008 09:49

weź instrukcje do radia i sprawdź który kabelek odpowiada za antenę.... znajdź i podłącz do odpowiedniego kabelka w kostce wychodzącej z auta...

jeśli nie działa to podaj 12V na kabelek do wysuwania anteny i sprawdź czy sie wysunie...

Jeśli nie to zrób mostek z przewodem który włącza radyjko po przekręceniu kluczyka, a będzie raczej działało.

Kolory kabelków znajdziesz w RAVE

deqla - Czw Maj 01, 2008 15:01

Wielkie dzięki, przyjrzałem się bliżej kabelkom i faktycznie trzeba było podpiąć jeszcze jeden. Pozdrawiam.