Zobacz temat - [R620] Przerywa na obrotach
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Przerywa na obrotach

hubert920 - Nie Maj 04, 2008 15:20
Temat postu: [R620] Przerywa na obrotach
Posiadam rovera 620 sdi swieciła mi kontrolka od kompa pojechałem do mechanika i stwierdził ze wtrysk jest zatkany dal mi jakiś płyn co czyści wtrysk jak go wlałem to nie dość ze kontrolka swieciła dalej to jeszcze zaczął przerwać na obrotach jest może jakiś inny płyn co to lepiej przeczyścił przed tym wlaniem było wszystko ok
NEOSSS - Nie Maj 04, 2008 15:42

Przeczyść wtrysk rozpuszczalnikiem, dokrec i zostaw. Posprawdzaj instalacje wokol pompy wtryskowej i cala kolo silnika, porozlaczaj wtyczki, przeczysc rozpuszczalnikiem i poskladaj, zobacz tez czy nie przetarl lub przepalil sie zaden kabelek. Jesli dalej bedzie swiecic sie check engine sprawdz kody bledow(instrukcja w Technicznym FAQ na stronie glownej) i po rozpoznaniu kodow bledu zdyskwalifikuj usterke
Mazak - Wto Maj 06, 2008 14:11

Kiedys mialem problemy niby z wtryskami i gosciu na warsztacie mi polecil valvoline MaxLife Diesel System Cleaner co prawda usterka okazala gdzie indziej ale jak chodzi o czyszczenie wtryskow to bylem zadowolony bo wczesniej dymil prawie jak lokomotywa a po zastosowaniu tego bylo duzo lepiej :smile:

[ Dodano: Wto Maj 06, 2008 14:14 ]
Ps. a tak to wyglada http://www.valvoline.pl/index_prasa_maj2_04.htm :grin: