Zobacz temat - [r25 iDT 00r] KARSCHER - czwy warto?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - [r25 iDT 00r] KARSCHER - czwy warto?

lineumaciel - Pon Maj 05, 2008 09:16
Temat postu: [r25 iDT 00r] KARSCHER - czwy warto?
Witam!

W domu trzy auta i powoli coraz bardziej zastanawiam się nad kupnem karschera a dokładniej
http://www.karcher.pl/pl/...ci/16369070.htm



Może ktoś ma jakieś doświadczenia z takimi "domowymi" myjkami?


Zastanawiam się czy nie ma czegoś innego godnego uwagi. A że zielony w tym temacie jestem to wolę się podpytać czy ktoś się już nie spotkał lub miał do czynienia z takimi myjkami.

Dzenson - Pon Maj 05, 2008 09:29

Witam,
Mój ojciec ma identyczną. Jak mam więcej czasu to używam tego do mycia i cóż, działa bez zarzutu. Jest opcja dokręcenia zbiorniczka z płynem co też jest dobrym rozwiązaniem. No i można lepiej wypłukać wszelkie zakamarki niż zwykłym "wężem".

A takie urządzenie przyda się w domu do mycia innych rzeczy - elewacja domu, brama, ławka itd itd.

Ogólnie - polecam.

Pozdrawiam

Viniu - Pon Maj 05, 2008 09:34

"Śfagier" ma baaardzo podobną jesli nie taką sama myjkę i przyznam, że spisuje sie świetnie. Ciśnienie wytwarza zupełnie wystarczające, do tego wężyk na pojemnik z płynem. Razem efekt jest więcej niż zadowalający :)
lineumaciel - Pon Maj 05, 2008 09:51

chyba się targnę przy 3 autach wydaje mi się że warto.
michalswiatek - Pon Maj 05, 2008 12:35

Warto, warto.
Mam dwa autka do mycia i myjke NILFISK ALTO 140bar, myje przynajmniej raz w tygodniu.

lineumaciel - Pon Maj 05, 2008 12:47

michalswiatek napisał/a:
Warto, warto.
Mam dwa autka do mycia i myjke NILFISK ALTO 140bar, myje przynajmniej raz w tygodniu.



no ta twoja to na wypasie ;-) , jak widzę.

michalswiatek - Pon Maj 05, 2008 14:16

Radzi sobie.
Kupilem uzywke i jestem bardzo zadowolony.

maniaq - Pon Maj 05, 2008 23:07

ja kupilem black deckera i daje rade, na potrzeby mycia auta i podobnych rzeczy spisuje sie swietnie a kosztowala ok 270 pln :) pompa alu , wiec powinna pochodzic. gwarancja 2 lata door2door :D
lineumaciel - Wto Maj 06, 2008 08:24

maniaq napisał/a:
ja kupilem black deckera i daje rade, na potrzeby mycia auta i podobnych rzeczy spisuje sie swietnie a kosztowala ok 270 pln :) pompa alu , wiec powinna pochodzic. gwarancja 2 lata door2door :D




I właśnie takich informacji potrzebowałem black&decker dość dobra firma a myjki o niebo ma tańsze.


I tak mój wybór padł na BLACK&DECKER PW1700 SUPRIME. Nic lepszego do 500zł nie znalazłem.

Stacho - Pią Cze 20, 2008 12:59
Temat postu: [R45 1,4 16V, 2001r]
Witam

maniaq napisał/a:
ja kupilem black deckera i daje rade, na potrzeby mycia auta i podobnych rzeczy spisuje sie swietnie a kosztowala ok 270 pln pompa alu , wiec powinna pochodzic. gwarancja 2 lata door2door

i co, jak długo ją użytkujesz (ile razy myłeś), czy wszystko OK, bo po kilkudniowym przerabianiu tematu dochodzę do wniosku, że i dla mnie taka i tej firmy (typ PW-1400) byłaby najodpowiedniejsza. Czy kupiłeś z dyszą turbo, czy bez, Pozdr....

maniaq - Pią Cze 20, 2008 13:39

uzytkuje troche wczesniej niz tu pisalem, chodzi caly czas, bez problemow.
mycie auta, kostki, elewacji, kosiarki itp itd.

piana aktywna to mit, nei da sie dobrze umyc bezdotykowo. mam turbodysze i plaska w komplecie, brakuje mi troszke szczotki, ale dokupie ja niebawem

zakup poprzez alegro - znalazlem sklep w wawie mieli b dobre ceny. pojechalem na miejsce obejrzalem , ponegocjowalem i kupilem :D

dareke - Pią Cze 20, 2008 14:28

Maniag widzę mamy te same myjki .Opinia moja też jest zgodna z Twoją. Polecam tę myjką jak najbardziej. Pianka może i jest jakoś tam aktywna , ja jednak do pomocy polecam szmatę-ścierkę jak kto woli. Tylko na dopływ wody założyłem szybkozłączkę aby nie kręcić zbyt często nakrętkami.



http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=356947358

maniaq - Sob Cze 21, 2008 00:32

zalozyles szybko zlaczke ? tzn w komplecie tam jest nakrecana koncowka , ktora pasuje do wszystkich systemow np gardeny, jezeli masz waz ogrodowy - przynajmniej ja mam- to podpinasz bez problemu. czyli ja krecilem raz ;) teraz podpinam i odpinam :D

na moje potrzeby jest wystarczajaca, silniejsza moglaby byc troszke , ale za takie pieniadze... chyba nie moglem trafic lepiej i to w okazyjnej cenie :D

jerzu - Sob Cze 21, 2008 15:48

a mozesz wrzucić linka jaki dokładnie kupiłeś?
maniaq - Sob Cze 21, 2008 20:22

http://allegro.pl/item381..._detergent.html tylko z turbodysza :) u tego sprzedajacego , odebralem w fizycznym sklepie w wawie :D