Zobacz temat - [R416] Cewka - podmiana.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R416] Cewka - podmiana.

Lechos - Wto Maj 13, 2008 10:58
Temat postu: [R416] Cewka - podmiana.
Podmieniajac cewke na inna (w celu zobaczenia czy szarpanie zniknie) musze nowa przykrecic (masa albo cos), czy wystarczy ja tylko podpiac do kostki i kabla idacego do kopulki?
Czy padajaca cewka moze byc winna szarpaniu, podczas delikatnego dodawania (tylko w pierwszej fazie, potem ok) i ujmowania gazu na 1,2,3 biegu (taki kangurek) jak i rowniez podczas ruszania?
Roverek pali na dotyk, na wolnych obrotach chodzi elegancko, nie ma problemow gdy jest wilgotno ani po wjechaniu w kaluze. Filtry wymienione tak samo jak i elementy ukladu zaplonowego (swiece, kable, kopulka i paluch). Bym zapomnial--- kilkakrotnie po przejechaniu okolo 1 km silnik podczas przyspieszania zgasl ale zaraz udalo sie go odpalic ponownie.
Dzieki za wszystkie mozliwe porady.

piter34 - Wto Maj 13, 2008 11:41

Lechos napisał/a:
Czy padajaca cewka moze byc winna szarpaniu, podczas delikatnego dodawania (tylko w pierwszej fazie, potem ok) i ujmowania gazu na 1,2,3 biegu (taki kangurek) jak i rowniez podczas ruszania?

Może być...

Lechos napisał/a:
Podmieniajac cewke na inna (w celu zobaczenia czy szarpanie zniknie) musze nowa przykrecic (masa albo cos), czy wystarczy ja tylko podpiac do kostki i kabla idacego do kopulki?
Czy padajaca cewka moze byc winna sza

Hmm... Nie wiem... :roll:

szulien - Wto Maj 13, 2008 13:10

Witam!:) Jednak decydujesz się na podmianke cewki... Oby to rozwiązało problem. W moim temacie ktoś podsunął jeszcze problem z pompa paliwa. Jak juz podmienisz cewke to daj znac o wrazeniach i czy pomoglo. Powodzenia