Zobacz temat - 126p do wzięcia
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - 126p do wzięcia

Azazel85 - Pią Maj 16, 2008 14:11

Obawiam się że ten opis też nie jest adekwatny do auta...;)


Sorry...ale nie mogłem się powstrzymać;)
Jak uznacie to za OT, to do usunięcia;)

Eddek - Pią Maj 16, 2008 15:29

Zdziwilbys sie ;)
dobryziom - Pią Maj 16, 2008 15:59

jak jest alufelga to biorę :rotfl:
michone - Sob Maj 17, 2008 08:50

kiedyś widziałem maluszka z biała skórzana tapicerka, na felach itp :) nawet fajnie wyglądał :P
kamil_luczak - Sob Maj 17, 2008 22:10

Pamietam ze przy wlaczonych swiatlach w niektorych maluchac podczas jazdy aku padal, wiec jak tu bylyby jeszcze elektryczne szyby to chyba trzeba byloby wozic akusa z ciezarowki :]
Remigiusz - Sob Maj 17, 2008 23:10

Ciekawe ciekawe ale możliwe :mrgreen:

W moim maluchu którym czasem jędze jest tak, ze włączę ogrzewanie na szybę to mi kierunkowskazy nie chodzą na wolnych obrotach bo juz prądu brak :twisted: Albo dlugie i dmuchawa na wolnych :mrgreen:

Ale ponoć można jakos ulepszyć alternator ze da sobie rady. :razz: Ale i tak lubie mojego malca ja i Rowera :mrgreen: Dwa nie zawodne auta :lol:

Eddek - Sob Maj 17, 2008 23:13

Bylo tak - w pierwszych Knypach, gdzie byla jeszcze pradnica, a nie alternator i w skrajnych przypadkach faktycznie mozna bylo zdlawic silnik wlaczajac swiatla, jak auto turlalo sie na luzie ;) Mimo to elektryczne szyby to gadzet taki sam jak central i mozna to wsadzic do kazdego auta, dlaczego Knyp mialby byc wyjatkiem?

Klima jest bardziej problematyczna, ale skoro da sie w Knypa wsadzic silnik 1.1, to dlaczego klimy nie? ;)

Brt - Sob Maj 17, 2008 23:27

hmmm ja mialem zarówki 60/55 W H4, centralny zamek, radio, dokładany wentylator i aku 45Ah i .... to wszystko przy pradnicy a nie alternatorze ;) wytrzymało 4 lata jazdy, A i kierunkowskazy działały normalnie :D a nie "jak w maluchu" ;) więc "się da" to zrobić, tylko trzeba to i owo poprawić w instalacji ;)
Eddek - Sob Maj 17, 2008 23:30

No w koncu ktos, kto potrafi docenic rodzima mysl techniczna :P
tom214Si - Nie Maj 18, 2008 00:30

Eddek napisał/a:
No w koncu ktos, kto potrafi docenic rodzima mysl techniczna

chyba włoską myśl... :roll:
Eddek napisał/a:
ale skoro da sie w Knypa wsadzic silnik 1.1, to dlaczego klimy nie?

jest nawet Maluch z 5oo konnym 5 litrowym silniczkiem (na youtube) :szok:

michone - Nie Maj 18, 2008 08:10

z malucha to on ma tylko wyglad...
AndrewS - Pon Maj 19, 2008 00:38

i o to chodzi :)