Zobacz temat - [R420] Problem z otwieraniem szyby
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R420] Problem z otwieraniem szyby

lukasz17 - Nie Maj 18, 2008 13:50
Temat postu: [R420] Problem z otwieraniem szyby
Witam!
Dzisiaj jadąc swoim R chciałem otworzyć prawą przednią szybę, gdy ją otwierałem to przy samym końcu tak jakby coś tarło i jak ją podnoszę do góry to jakoś tak dziwnie silniczek pracuje. :cry:
Przy opuszczaniu jest cichutko tylko przy końcu słychać jakieś tarcie,ale gdy podnosze to słychać ciągle jakiś dziwny brzęk.
Może ktoś miał taki problem :?: Myślałem nad nasmarowaniem ale poczekam może ktoś bardziej obeznany w tych sprawach się wypowie. :wink:
Z góry dziekuje za pomoc :wink:

misiek1902 - Nie Maj 18, 2008 17:56

czesc
Ja miałem podobnie z szyba od kierowcy.
okazało sie ze poluzniły sie sruby na mocowaniu szyby i cały ten mechanizm od podnoszenia i zamykania okna...takze musisz sciagnac tapicerke drzwi i zobaczyc co ic tam przeciera..

lukasz17 - Pon Maj 19, 2008 10:10

a mógłbyś mi udostępnić parę porad jak zdemontować boczek tak aby nic nie uszkodzić :?:
String - Pon Maj 19, 2008 11:12

http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=27050 :wink:
lukasz17 - Pon Maj 19, 2008 21:27

a jeszcze jedno pytanie a jak sie trzyma ten plastik przy jobku zamykania drzwi co jest w nim czerwona dioda??bo nie chce tego uszkodzic :razz:
sTERYD - Wto Maj 20, 2008 01:45

ten plastik się trzyma boczka drzwi na stałe, "jobek" wychodzi z niego w dół, a do diody dochodzą dwa kabelki, których kostkę sie odłącza w okolicy środka drzwi ;)