Zobacz temat - [214Si 1.4 16v] silniczek krokowy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [214Si 1.4 16v] silniczek krokowy

bandieta - Nie Maj 18, 2008 21:19
Temat postu: [214Si 1.4 16v] silniczek krokowy
jak w temacie (czy ten silniczek krokowy nie jest założony do góry nogami) jakby ktoś mógł sprawdzić u sibie czy spinka powinna być na górze czy na dole będę bardzoooo wdzięczny
azor77 - Nie Maj 18, 2008 22:22
Temat postu: Re: [214Si 1.4 16v] silniczek krokowy
bandieta napisał/a:
jak w temacie (czy ten silniczek krokowy nie jest założony do góry nogami) jakby ktoś mógł sprawdzić u sibie czy spinka powinna być na górze czy na dole będę bardzoooo wdzięczny


witam

silniczek możesz przykręcić o 180 i niema to znaczenia a wtyczki inaczej nie włożysz jak pasuje spinka :wink:

AndrewS - Nie Maj 18, 2008 22:56

hmm nie pamietam dokladnie

oo juz mam fotke, jest w mojej galerii


ale nawet gdyby byl odwrotnie, to w/g mnie nie ma to raczej znaczenia, bo co za roznica dla lecacego powietrza, to tak jakbys kran w domu zamontowal odwrotnie, wode tez bedzie regulowal i odcinal

bandieta - Pon Maj 19, 2008 23:00

dzięki :) - bo nie byłem pewien czy dziad jest symetryczny
REJU - Wto Maj 20, 2008 10:39

Witam
Podepnę się do tematu. Proszę mi powiedzic czy czyszczenie silniczka krokowego ma sens i pomaga. powoli strasznie schodzi z obrotów tak od 2500 obr/min???
Pozdrawiam

piter34 - Wto Maj 20, 2008 10:39

REJU napisał/a:
Proszę mi powiedzic czy czyszczenie silniczka krokowego ma sens i pomaga

Czasami ma sens i czasami pomaga.

REJU napisał/a:
powoli strasznie schodzi z obrotów tak od 2500 obr/min???

Powoli?

Zigg - Wto Maj 20, 2008 22:44

Podepnę się pod temat.
Od jakiegoś czasu zdarzy mu sie, ze z 3-4 tyś (po wysprzęgleniu) schodzi wlaśnie powoli z obrotów, wyjąc. Dziś z kolei kilka razy (rownież po wysprzęgleniu) zgasł, nie mogąc "podciągnąć" obrotów do poziomu 'wolnych'. Działo się to na LPG i na benzynie.
Czy winny będzie zanieczyszczony krokowy ? ;)

Ciufa - Wto Maj 20, 2008 23:03

Zigg napisał/a:
Od jakiegoś czasu zdarzy mu sie, ze z 3-4 tyś (po wysprzęgleniu) schodzi wlaśnie powoli z obrotów, wyjąc

przed wymianą silniczka krokowego też tak miałem ale po wymianie niewiem czy dalej sie tak dzieje, myślałem że tak ma być żeby po zmianie biegu na wyższy przy puszczaniu sprzegła obroty były odpowiednie do danej predkości na biegu

jutro sprawdze czy normalnie schodzi z obrotów czy powoli