Zobacz temat - [Rover 200 '99 1,4Si] wymiana wyszczerbionego grilla
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [Rover 200 '99 1,4Si] wymiana wyszczerbionego grilla

pietro - Czw Cze 05, 2008 09:00
Temat postu: [Rover 200 '99 1,4Si] wymiana wyszczerbionego grilla
witajcie

Czy może mi ktoś przybliżyć w jaki sposób i czy samemu uda mi sie wymienić wyszczerbiony grill w Roverze 200?

jak to wygląda z mocowaniem samego znaczka do nowego grilla?

znajdę to w RAVE? jeśli tak to czy może ktos podpowiedzieć pod jakim hasłem powinienem szukać ?

Z góry dziekuje za informacje

zouza - Czw Cze 05, 2008 09:03
Temat postu: Re: [Rover 200 '99 1,4Si] wymiana wyszczerbionego grilla
pietro napisał/a:
witajcie

jak to wygląda z mocowaniem samego znaczka do nowego grilla?


Znaczek powinien być w komplecie z nowym grilem. Sam znaczek jest po prostu przyklejony na taśmę dwustronna, taka piankową z 2 bolcami po środku, wiec nawet ja potrafiłam to przykleić jak trzeba.
Wydłubać też łatwo jak widać, bo mi ukradli bardzo sprawnie jak mnie chwilę nie było :roll:

giewu - Czw Cze 05, 2008 12:19

pietro napisał/a:
znajdę to w RAVE?

oczywiście :mrgreen: ...w Rave jest wszystko
pietro napisał/a:
... pod jakim hasłem powinienem szukać ?

Rover 200 > Workshop Manuals > Rover 200 - 9th Edition > BODY > EXTERIOR FITTINGS > FRONT GRILLE ;)

pietro - Czw Cze 05, 2008 13:32

a nie uda mi sie przekleić tego znaczka z grilla tego co mam na ten nowy? chyba to będzie zamiennik grilla sprzedawany bez znaczka , bo oryginalnego nie mogę znaleźć ;/

Giewu dzięki za ścieżkę :)

czyli beż ściągania bumpera się nie uda ;/ liczyłem na to, że jednak może mnie to ominie

michone - Czw Cze 05, 2008 14:25

proste jak budowa cepa :) kilka srubek od środka :) . Znaczek bez problemu wyciagniesz i przykleisz spowrotem do nowego grila.