Zobacz temat - [R25 2.0TDI 2000] Czy ktoś wie jaki symbol ma przekażnik
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25 2.0TDI 2000] Czy ktoś wie jaki symbol ma przekażnik

egon62 - Pon Cze 09, 2008 21:48
Temat postu: [R25 2.0TDI 2000] Czy ktoś wie jaki symbol ma przekażnik
Czy ktoś wie jaki symbol ma przekażnik do świateł przeciwmgielnych(halogenków) w R25 lub R200 ? Poszukuję takiego przekażnika(też włącznika) ale gdy pytam na szrotach mówią podaj symbol :( . Panowie (lub panie) może ktoś ma halogenki w swoim wspaniałym Roverku niech zerknie i poda mi-bedę dozgonnie wdzięczny(najlepiej wyjmie i sprzeda:) wraz z włacznikiem ). Przekażnik ten znajduje się w puszce bezpieczników komora silnikowa-w moim Rowerku25 ostatni na dole po prawej-rysunek świateł przeciwmgielnych. Z góry dziękuję:)))) i pozdrawiam wzsystkich Roverkowiczów !!
jockerie22 - Wto Cze 10, 2008 00:42

jutro zerkne i przesle dane , jezeli mowa o przekaznikach to ja poszukuje przekaznika pompy paliwowej w r 25 morze ktos wie ktory to, lub gdzie sie znajduje? Od paru dni nie moge odpalic rovera, wczesniej skonczyla mi sie wacha, zalalem 5l rezerwy i od tej pory nic. Uklad paliwowy sprawdzilem ( filtr, przewody, pompa, wtryski), Przewody el. do pompy pokazalt 6.20V a ma byc 12V wiec to chyba przekaznik!?
lineumaciel - Wto Cze 10, 2008 10:14

W skrzynce jako R6
egon62 - Wto Cze 10, 2008 10:28

pykalodaniel napisał/a:
W skrzynce jako R6
:cry: Dzięki dzięki wielkie.Pozdrawiam!!!!!!
lineumaciel - Wto Cze 10, 2008 10:50

egon62 napisał/a:
pykalodaniel napisał/a:
W skrzynce jako R6
:cry: Dzięki dzięki wielkie.Pozdrawiam!!!!!!



tak na marginesie zapytam a ty masz instalacje pod halogeny?

bo w sobotę jestem w Ciechanowie więc mogę taki przekaźnik Ci załatwić oraz jak dobrze pójdzie włącznik.

egon62 - Sro Cze 11, 2008 18:07

pykalodaniel napisał/a:
egon62 napisał/a:
pykalodaniel napisał/a:
W skrzynce jako R6
:cry: Dzięki dzięki wielkie.Pozdrawiam!!!!!!



tak na marginesie zapytam a ty masz instalacje pod halogeny?

bo w sobotę jestem w Ciechanowie więc mogę taki przekaźnik Ci załatwić oraz jak dobrze pójdzie włącznik.

Fajnie,że proponujesz super pomoc ale zamówiłem już włącznik -właśnie poczta wiezie już tydzień :) -a instalacja jest-sprawdziłem-wyjscia na halogenki i jest kostka do włącznika. Serdecznie dziękuję i do usłyszenia na Rowerkach :))) .

lineumaciel - Sro Cze 11, 2008 19:35

egon62 napisał/a:
pykalodaniel napisał/a:
egon62 napisał/a:
pykalodaniel napisał/a:
W skrzynce jako R6
:cry: Dzięki dzięki wielkie.Pozdrawiam!!!!!!



tak na marginesie zapytam a ty masz instalacje pod halogeny?

bo w sobotę jestem w Ciechanowie więc mogę taki przekaźnik Ci załatwić oraz jak dobrze pójdzie włącznik.

Fajnie,że proponujesz super pomoc ale zamówiłem już włącznik -właśnie poczta wiezie już tydzień :) -a instalacja jest-sprawdziłem-wyjscia na halogenki i jest kostka do włącznika. Serdecznie dziękuję i do usłyszenia na Rowerkach :))) .




No to fajnie, bynajmniej dziś byłem w Ciechanowie i wziąłem dla Ciebie ten przekaźnik. No nic zostanie na inną okazję.

Z ciekawości zapytam ile dałeś za włącznik?

Tak teraz zobaczyłem miejscowość mam tam nie daleko rodzinę ;-)

egon62 - Sob Cze 14, 2008 06:27

Ale super !! !!!!!!!!!!!
Skąd wiedziałeś że nie dostanę przekażnika???????!!!!!!!!!-co prawda włącznik jeszcze Poczta Polska nie dostarczyła ale przekażnika Facet nie miał. Bardzo chętnie go odkupię od Ciebie tylko podaj kwotę. Wyślij esemesa mój tel: 600 522 464-niecierpliwie czekam :) -pozdrawiam do usłyszenia!!.Dzięki

lineumaciel - Sob Cze 14, 2008 09:18

egon62 napisał/a:
Ale super !! !!!!!!!!!!!
Skąd wiedziałeś że nie dostanę przekażnika???????!!!!!!!!!-co prawda włącznik jeszcze Poczta Polska nie dostarczyła ale przekażnika Facet nie miał. Bardzo chętnie go odkupię od Ciebie tylko podaj kwotę. Wyślij esemesa mój tel: 600 522 464-niecierpliwie czekam :) -pozdrawiam do usłyszenia!!.Dzięki



Nic nie życzę ja dostałem go gratis więc i tobie go oddam gratis. Wyślę Ci go w poniedziałek pocztą. Miałem być w Minczewie za tydzień ale to nic pewnego więc jak mówiłem wyślę pocztą.