Zobacz temat - [R600] Drgania silnika i kontrolka
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R600] Drgania silnika i kontrolka

dymeq2 - Sro Cze 25, 2008 20:10
Temat postu: [R600] Drgania silnika i kontrolka
Co poradzić jak na wonchych obrotach czus jak szarpie silnik -- auto chodzi jak ciągnik a podczas jazdy czasami zaświeci sie Lampka ostrzegawcza spalin silnika??? Dzieje sie to przy Roverze 600
thef - Sro Cze 25, 2008 20:24

Poszukaj na forum tematów o wiązce przewodów w dieslu. Sprawdź też błędy komputera, jak to zrobić znajdziesz tu: http://www.roverki.pl/zro...urbodiesel.html Posprawdzaj kostki w okolicach pompy wtryskowej.
NEOSSS - Czw Cze 26, 2008 08:37

dymeq2, porozlaczaj, oczysc rozpuszczalnikiem i poskladaj wszystkie wtyczki przy silniku,szczegolnie przy pompie, posprawdzaj takze przetarc kabli, jezeli to nic nie pomoze to sprawdz uklad paliwowy...

Twoj Rover to nie zaden TD tylko SDi...

dymeq2 - Pon Sie 24, 2009 21:09
Temat postu: [R 600 2,0 sdi 99 r ] nie otwiera sie przepustnica
długo mnie tu nie było ale mam jedno pytanie odnośnie tych drgań. Dzisiaj kolega chciał cos sprawdzic i mnie i okazało sie ze to tez u mnie nie działa a mianowicie przepustnica czy cus takiego z tyłu silnika...chodzi o to że jak gazuje ona wcale sie nie otwiera a przewody robią sie wtedy twarde czy to moze byc tą przyczyną ze autko wpada w takie szarpniecia? miał ktoś taki problem z tą przepustnicą????