Zobacz temat - [R620] Przewody zapłonowe
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Przewody zapłonowe

soboc - Sro Lip 02, 2008 19:08
Temat postu: [R620] Przewody zapłonowe
Gdzie można kupić przewody zapłonowe pasujące do R620Si z 97 roku ??
NEOSSS - Sro Lip 02, 2008 19:35

soboc, Jeśli nie w TomaTeam to w sklepie motoryzacyjnym... Pasują od HA V gen... tylko musisz kupować do tego samego silnika i rocznika...
soboc - Sro Lip 02, 2008 19:43

Oj NEOSS ile ja już sklepów w trójmieście przeleciałem i nic, mam już dosyć. Nic kuźwa nie pasuje, na opakowaniu Rover 620 a wystają 4 milimetry nad osłonę zaworów gumy, pozatym Rovera mam z 97 a wszędzie Accord do 96. RZYGAĆ MI SIĘ JUŻ CHCE .
Jeżeli się komuś udało kupić i pasują to proszę o dokładny parts number i namiar na sklep.

sTERYD - Sro Lip 02, 2008 21:37

to może masz Roverka 620Ti bo z tego co pamiętam to w silnikach hondy za długie przewody to raczej nie powinny przeszkadzać ;)
jeśli mam racje to kup przewody od R416 Si i powinny pasować, zresztą nawet jak powiesz że to Ti to nie powinno być problemów :cool:

soboc - Sro Lip 02, 2008 21:42

Nie mam 620Ti. W każdych przewodach co miałem, albo fajka była za krótka albo ten wypust na świece w fajce był zbyt płytki.
piter34 - Czw Lip 03, 2008 17:15

Ja kupowałem w www.tomateam.pl przewody zapłonowe ElectroSpark i pasują:
http://www.tomateam.pl/sk...m_dzial=-&c=101

soboc - Czw Lip 03, 2008 17:19

Dzięki za konkretna odpowiedz
Nie wiesz może co dzieje się z Toma bo w żaden sposób nie można się skontaktować, on jeszcze w ogóle działa?.

thef - Czw Lip 03, 2008 17:23

soboc napisał/a:
Nie wiesz może co dzieje się z Toma bo w żaden sposób nie można się skontaktować, on jeszcze w ogóle działa?.
Najlepiej dzwonić na nr podany na stronie. Nie przejmować się, że czasem nie można się dodzwonić tylko próbować do skutku.
maciej - Pią Lip 04, 2008 00:12

Przewody od Tomiego też mi wystają te 4 mm, ale działają. :)
piter34 - Pią Lip 04, 2008 07:56

maciej napisał/a:
Przewody od Tomiego też mi wystają te 4 mm, ale działają. :)

Jak je dobrze wciśniesz, to jest OK, ale po jakimś czasie lubią się delikatnie wysunąć :lol:

soboc - Pią Lip 04, 2008 14:38

E no to nieźle, a ja myślałem że to nie te przewody.
Chyba pojadę sprawdzić jeszcze te przewody które znalazłem w Auto-Partnerze, krótsze fajki mają i trochę inne gniazdo na świece, że trudno mi było je porównać z tymi co mam obecnie i ostatecznie ich nie wiozłem. A w tej sytuacji może warto sprawdzić i okażą się nie wystające.

mcteusz - Sob Lip 05, 2008 15:15

Wymieniałem ostatnio u brata w Hondzie Accord. Kupowane według katalogu JC firmy SEIWA... I jak założyłęm to też trochę wystawały.... Ale jak sie je konkretnie wciśnie to jest ok... One po prostu tak mają....
piter34 - Wto Lip 15, 2008 13:03

Mały update: już nie mam ElectroSparków.
Jeden z przewodów się był "spsuł". Nie widać uszkodzeń mechanicznych, ale w fajce cofnął się uchwyt na świecę, auto zaczęło mi palić na 3 gary. Na szczęście miałem jeszcze stare oryginalne przewody "Sumitomo"...

ElectroSparki miałem 2 lata, ok. 33kkm.
Powodem przedwczesnego zużycia mogło być wielokrotne demontowanie i zakładanie przewodów (wymiana świec, 2-krotna wymiana uszczelki pokrywy zaworów, wymiana rozrządu i jeszcze kilka razy...).

maciej - Wto Lip 15, 2008 13:09

Zepsułeś!!! ;)