Zobacz temat - [R600] Centralny się psuje.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R600] Centralny się psuje.

danio667 - Sro Lip 09, 2008 23:13
Temat postu: [R600] Centralny się psuje.
Nie wiem co jest ostatnio z pilota chcę otworzyć drzwi - otwierają się wszystkie prócz pasażera z zamykaniem to samo. muszę teraz samemu wyciągac lub wciskać cięgno. patrzyłem z kluczyka z drzwi pasażera normalnie zamyka i otwiera wszystko. sprawdzałem silniczek zamka chodzi bo podłączałem na krótko.. i nie wiem co jest. Spotkaliście się z czymś takim?? Nie bardzo chcę wyciągać cały zamek bo troszkę zabawy przy tym..
Spiro - Czw Lip 10, 2008 02:32

ja bym sprawdził kable, ale tak sobie gdybam
NEOSSS - Czw Lip 10, 2008 08:18

danio667, Sprawdz czy krancowka dziala od tych drzwi, ale nawet jesli nie to powinnien zamykac z pilota... :shock: Sprawdz czy nie poluzowal Ci sie zamek w drzwiach i rygiel na slupku bo moga sie zatrzaskiwac a nie zamykac. Jezeli sprawdzales silniczek i po przekreceniu kluczykiem w drzwiach kierowcy, rygiel opada w dol w drzwiach pasazera i sie zamykaja to centralny jest ok.
danio667 - Czw Lip 10, 2008 13:02

Sprawdzałem u pasażera w drzwiach kluczykiem to wtedy wszystko się zamyka a kluczykiem u kierowcy to samo jak pilotem - centralny pasażera nie reaguje .
NEOSSS - Czw Lip 10, 2008 13:30

danio667, Sprawdz krancowki oraz wszystkie kabel idace do silniczka centralnego. W zamku pasazera mozesz przekrecac kluczykiem? Aaaaa juz widze rocznik 95... Wszystko jasne...
seyfer - Czw Lip 10, 2008 16:54

co takiego jest jasne jesli mozna wiedziec ? :smile:
U mnie jest dokladnie ten sam problem. Słychac jak chodzi mechanizm ale rygiel nie drgnie nawet :/

NEOSSS - Pią Lip 11, 2008 08:18

seyfer, jesli chodzi mechanizm a rygiel nie rusza sie gora dol, znaczy ze polamal sie bolec aluminiowy w slimaczku ktory jest w centralnym zamku... Centralny zamek do wymiany - 49.99zł :-)
U danio667, jest troche inny problem...
Przed 96r, liftingiem fiolki zamkow byly i od drzwi kierowcy i pasazera, po liftingu tylko w drzwiach kierowcy - ot to było jasne dla mnie :razz:

seyfer - Pią Lip 11, 2008 09:14

jak ja lubie grzebac w samochodzie :???: jak nie popsuje to moze zrobie.
NEOSSS rozumiem ze musze silownik caly wymienic z prawej strony tak ? :/

NEOSSS - Pią Lip 11, 2008 09:45

seyfer, sam mechanizm centralnego zamka, jesli chcesz to mam taki :)
seyfer - Pią Lip 11, 2008 12:09

ta sprawa bedzie musiala poczekac przynajmniej 2 tyg jak wroce z wakacji. Co do tego mechanizmu to jaka jest jego cena u Ciebie ? :smile:
NEOSSS - Pią Lip 11, 2008 12:24

seyfer, 49,99 napisałem wyżej :mrgreen:
filo - Pią Lip 11, 2008 12:32

U mnie to samo co u seyfer'a. Połamał sie ten bolec.I tak jeżdżę ze 3 miesiące wciskając/wyciągając rygiel przy zamykaniu/otwieraniu auta. Nosze sie z zamiarem kupna tego ale jakoś narazię brak czasu na poszukiwania...
NEOSSS - Pią Lip 11, 2008 13:23

filo, nie musisz szukać :wink: tak jak wyżej, wrazie czego zapraszam chłopaki po zakupy do siebie :mrgreen:
seyfer - Pią Lip 11, 2008 15:08

NEOSSS napisał/a:
seyfer, 49,99 napisałem wyżej :mrgreen:



z przesyłka rozumiem :lol: :grin:

NEOSSS - Pią Lip 11, 2008 15:18

seyfer, pustą w środku? :razz:
seyfer - Pią Lip 11, 2008 16:04

filio jak zamowimy razem od NEOSSS'a to prawie jak pół-hurt, wiec moze rabat bedzie :rotfl:
funfel - Sob Lip 12, 2008 00:08

ja mam taki sam problem;] z kluczyka jak zamykam u pasazera to wszystkie drzwi sie zamykaja, ale jak chce z pilota to juz sie nie ruszy w ogole. Zauwazylem tez ze jak zamykam z pilota to cos sie jak by krecilo, jakis ruch slysze w drzwiach pasazera ale rygiel sie nie rusza.

W jakich modelach wystepowaly takie silowniki, we wszystkich R? i hondach z tego rocznika ?

Pozdrawiam.

NEOSSS - Sob Lip 12, 2008 08:31

funfel, tak we wszystkich występowały takie same, i w R i w H...
danio667 - Pon Lip 14, 2008 16:47

Czyli wychodzi na to że u mnie coś z elektryką jest ??
Podłączę wieczorem przewody od kostki z drzwi kierowcy i zobaczę.