Zobacz temat - [R75] Śmierdzi benzyną co jest ?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Śmierdzi benzyną co jest ?

MarcinRad - Sob Lip 12, 2008 15:40
Temat postu: [R75] Śmierdzi benzyną co jest ?
W kabinie nieczuje benzyny ale po zgaszeniu Roverka czuje zapach benzyny w okolicach wlewu paliwa przy tylnym kole. Niewidzę widocznych wycieków i raczej takich niema, raczej bynajmniej nic niewidać i chyba spalanie w normie zgodne z dystrybutorem. Głównie czuć po zgaszeniu autka. Intensywnie jak się powącha w okolicach tylnego koła od strony pasażera. Co to jest ?? ? Czy jest jakiś myk że niema wycieku a może śmiersdzieć ? Korek dokręcony a autko zatankowane 3 dni temu więc napewno niejest to tylko moje wrażenie tylko wyraźny odór benzyny. Pomóżcie.
Zukowaty - Sob Lip 12, 2008 16:23

Lejesz pod korek czu az odbije pistolet?
MarcinRad - Sob Lip 12, 2008 16:25

Nie w tej chwili jest 3/4 baku. A tylko raz zalałem pod korek ale to z 3 tygodnie temu ale od tamtej pory lałem benzyne średnio co 3 dni. Leje do odbicia pistoletu ale ostatnio tak na 80 procent zalewam tylko 3/4 albo i mniej.
Zukowaty - Sob Lip 12, 2008 16:27

:?: Nie mam pojecia.Myslalem o uszczelce na rurze do baku ale jak nie lejesz pod korek to nie.Moze cos z odpowietrzeniem...
MarcinRad - Sob Lip 12, 2008 16:29

Hmmm mechanikiem niejestem ale jak będzie cyrk z odpowietrzeniem to będzie śmierdziało ?? ? Też o tym myślałem bo kiedyś o uszy mi się obiło
Zukowaty - Sob Lip 12, 2008 16:32

Tak.Mi smierdzialo w nubirze tak.Nie wiem czemu skoro odpowietrzenie to i tak w atmosfere ale jak udroznilem to przestalo.Smierdzi tylko po jezdzie czy jak auto dluzej na postoju to tez?
MarcinRad - Sob Lip 12, 2008 16:34

Tylko i wyłacznie po jeździe jak stoi dłuzej na postoju to nie.
Zukowaty - Sob Lip 12, 2008 16:41

Wejdz pod auto bo cieknie Ci najprawdopodobniej przewodami paliwowymi.Tam sa metalowe czy jakies takie rurki i gdzies Ci paliwo leci.Nie wiem jak pompka jest umieszczona ale pewnie od gory bo jeszcze opcja uszczelki pod pompa by byla.Wejdz i sprawdz na odpalonym aucie.