Zobacz temat - [R620] Siedzenia od anglika
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Siedzenia od anglika

mcteusz - Wto Lip 15, 2008 12:36
Temat postu: [R620] Siedzenia od anglika
Szukałem w poprzednich wątkach, ale nic konkretnego się nie doszukałem.

Może ktoś kiedyś wkładał do swojego R siedzenia z wersji angielskiej? Wiadomo jak to wygląda? Domyślam się, że raczej pokręteł regulacji z lewej na prawą się nie da przełożyć. Jakieś jeszcze pułapki tam czekają?

U mnie jest sfatygowany fotel kierowcy. Trochę nienaturalnie wygnieciony i jeden szew puścił. Myślałem o wymianie tylko jednego. Ale w sumie podoba mi się wersja w półskórze i zastanawiam się nad wymianą wszystkich.
A może w ogóle lepiej by było obszyć wszystkie w jakimś zakładzie tapicerskim?

Jeśli coś wiecie to poradźcie.

piter34 - Wto Lip 15, 2008 12:37

ZTCP to marcel_n wymieniał tylko "poszycie" tapicerki welurowej fotela kierowcy.
To też jest jakaś opcja, bo regulacja zostaje tam gdzie była.

mcteusz - Wto Lip 15, 2008 12:43

To poczekam może się wypowie. Jak to wyszło i ile to Go kosztowało.
piter34 - Wto Lip 15, 2008 12:47

Raczej się nie wypowie, bo rzadko do kącików na forum zagląda. :/
Prędzej go spotkasz na shoutboksie albo poproś na PW, aby tutaj napisał.

NEOSSS - Wto Lip 15, 2008 12:51

mcteusz, przelozenie obszycia jest bardzo proste w tylnej kanapie bo zdejmuje sie plastikowe rynienki z drutow i sciaga obszycie, natomiast problem rodzi sie przy przednich fotelach, trzeba sciagac pbszycie najlepiej we dwoch, umiejetnie z drutow zeby nic nie przerwac, zdjac latwo, zalozyc gorzej... Szukaj foteli od europy np. z Accorda...
mcteusz - Sro Lip 16, 2008 11:10

NEOSSS napisał/a:
Szukaj foteli od europy np. z Accorda...

NEOSSS Ty masz spore zaplecze. Może masz coś do zaoferowania? Dla wszystkiego przejadę się jeszcze do tapicerza i zapytam co zaproponuje...

NEOSSS - Sro Lip 16, 2008 11:11

mcteusz, rocznik samochodu podaj mi oraz kolor i wersje tapicerki
mcteusz - Sro Lip 16, 2008 12:12

Rocznik jest '96. Co do koloru to mam u siebie szary welur. Ale podobają mi się ciemne siedzenia. A półskóra to już w ogóle fajny wynalazek.