Zobacz temat - [Rover 214] Jakis dziwny spaw znaleziony w roverku :(
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [Rover 214] Jakis dziwny spaw znaleziony w roverku :(

pioneer_SRT - Wto Lip 15, 2008 18:42
Temat postu: [Rover 214] Jakis dziwny spaw znaleziony w roverku :(
http://www.fotosik.pl/pok...f54d334d77.html Czy ten jest to oryginalnie czy byl bity prosze o odpowiedziec
Skiba - Wto Lip 15, 2008 19:54

dopisek od Moderatora:
pioneer_SRT, jeśli chcesz, by temat nadal funkcjonował i nadal chcesz uzyskiwać odpowiedzi
na swoje pytanie to popraw proszę nazwę tematu na zgodną z zasadami naszego forum.
W celu edycji użyj fukcji
"Edytuj" w swoim pierwszym poście
... a wystarczyło przeczytać ZASADY KĄCIKA :twisted:

Zukowaty - Wto Lip 15, 2008 19:59

pioneer_SRT napisał/a:
Czy ten jest to oryginalnie czy byl bity prosze o odpowiedziec

No ok tylko oco tu chodzi?Zrobiles fotke gdzies chyba w aucie podejrzewam i mamy zgadywac gdzie i co?A w ogole to...ten jest to...nie teges troche z moja orientacja w tym zdaniu.W kazdym razie cokolwiek i gdziekolwiek to jest to wyglada nie ladnie.

pietro - Wto Lip 15, 2008 21:39

ja mam podobna masę ale pod lakierem, no i wnętrze bagażnika (jeśli to bagażnik) mam pomalowane a z Twojej foty wygląda jakby był niepomalowany lakierem, albo masz taki lakier. Zobacz jak to wygląda na kolumnach Macphersona pod pokrywą silnika, tam jest to wykonane podobnie jak w komorze bagażnika. mi to wygląda jakby coś tam było robione, ale może to przez takie ujęcie.
Brt - Sro Lip 16, 2008 09:20

no włąśnie: O CO CHODZI ?? ? pioneer_SRT, czy mozesz jakoś pełnymi zdaniami wyłuszczyć co chcesz się od nas dowiedzieć ?? :roll:
pioneer_SRT - Sro Lip 16, 2008 09:50

Sorki ze mnie nie zrozumieliscie ale rodzinka mnie pospieszala i teraz wyjasniam. Jak wczoraj czyscilem i porzadkowalem w bagazniku to wyciagalem wszystko z bagaznika ja sie patrze ze posiadam dziwny spaw i on mnie nie zapokoil. elemencik sie znajduje bagazniku kolo kola zapasowego na wysokosci dziury tam gdzie sie wklada kolo zapasowe
xROnx - Sro Lip 16, 2008 10:09

hmmm jak dla mnie wygląda to dość dziwnie. a jak wygląda z drugiej strony?
U mnie tak nie ma. wiec możliwe że coś było kombinowane....
PS
Ja tam od razu wiedzialem co to za miejsce jak tylko kuknelem na fotke :D :D

kolin - Sro Lip 16, 2008 10:39

No dziwny trochę ten bełt... U mnie takiego czegoś nie ma :wink:
Lukaszn2006 - Sro Lip 16, 2008 11:43

Może ktoś tak sobie poradzić z jakąś korozją, albo coś?? Może zaczynało rdzewieć, podczyścił papierem ściernym i zamoalował pędzelkiem?? Bo bi przynajmniej się wydaje, że jak by było to autko z przeszłością, to sprzedawca chciałby to lepiej zamaskować.... Ale może mi się tylko wydaje;/
pioneer_SRT - Sro Lip 16, 2008 11:46

autko moj tato kupil w chorzowie wlkp lub gorzowie wlkp. od jakiegos kolesia i jest ono na plastikowych niemieckich blachach

[ Dodano: Sro Lip 16, 2008 11:48 ]
wczoraj znalazlem nie dokrecony pozadnie akumulaotr i luzny kabelek od akumulatora

marcin8c - Sro Lip 16, 2008 12:54

w bagazniku mam takie samo... tez ukryte pod wykladzinka i chyba nawet w bardzo podobnym miejscu (juz teraz nie pamietam dokladnie). Moim zdaniem to nie jest bite tylko wlasnie najparwdopodobniej jakies zabezpieczenie przed korozja.

A jak u innych ? Patrzyl ktos dokladnie, pod wykladzinka ?

MiL999 - Sro Lip 16, 2008 15:43

Ja tez mam tak samo w bagazniku. Dodatkowo obok jest prostokątny kawałek blachy jak z innej bajki ale widzialem to tez w innym R200.
szeryff - Sro Lip 16, 2008 16:11

u mnie też takie jest, tak że skoro sie powtórzyło tyle razy to nie ma obaw...
pioneer_SRT - Sro Lip 16, 2008 21:02

dzieki wam moze mielismy auta z przeszloscia wiec poczekam jeszcze z 2 dni czy ktos takie cos mial czy nie
pietro - Sro Lip 16, 2008 21:05

zrób dokładniejsze zdjęcie, ja Ci napisałem że mam taką masę w bagażniku na kilku łączeniach, ale wszystko mam pokryte oryginalnym lakierem.
Być może jak już wspominano wcześniej ktoś chciał sobie poradzić z rdzą w tym miejscu, choć jak dla mnie dziwne to miejsce wystąpienie rdzy ;/

no i powiedz jaki masz kolor nadwozia

Nilbul - Sro Lip 16, 2008 21:44

To wygląda na zdjęciu jakby tam trochę korozji było. Może ktoś poprawiał. Ale raczej wygląda OK.

A ja sie tak zapytam wcinając w temat.
Pod dywanikiem w bagażniku to macie coś twardego (jakąś podkładkę) czy tylko sam dywanik. W 200. Bo u mnie brak i mi się to trochę nie podoba :)

pioneer_SRT - Sro Lip 16, 2008 21:56

Nilbul jutro zobacze w swoim i zrobie foty dla ciebie
pietro - Sro Lip 16, 2008 22:01

Nilbul napisał/a:
Pod dywanikiem w bagażniku to macie coś twardego (jakąś podkładkę) czy tylko sam dywanik. W 200. Bo u mnie brak i mi się to trochę nie podoba :)


po prawej stronie pod dywanikiem jest taka jakby mata prostokątna, która zapewne czemuś służy, pewnie amortyzacji przedmiotów w bagażniku żeby nie stukały przez wykładzinę :)

marcin8c - Sro Lip 16, 2008 23:14

mozesz byc spokojny, jak tyle osob to ma to nie byl bity w tym miejscu
Nilbul - Czw Lip 17, 2008 07:50

pietro napisał/a:

po prawej stronie pod dywanikiem jest taka jakby mata prostokątna, która zapewne czemuś służy, pewnie amortyzacji przedmiotów w bagażniku żeby nie stukały przez wykładzinę :)


Z boku tak ale po środku - u mnie nic nie ma i jak postawie coś ma środku to wpada w koło zapasowe :(

martinezz - Czw Lip 17, 2008 08:35

Mozecie pokazac zdjecie tej maty, ktora znajduje sie po prawej stronie pod dywanikiem w bagazniku? Ja mam tylko taka dykte pod dywanikiem od lewej strony do tak 3/4 szerokosci bagaznika. Po prawej stronie nic nie mam i to mnie wkurza...
as35 - Pią Lip 18, 2008 09:04

pioneer_SRT napisał/a:
autko moj tato kupil w chorzowie wlkp lub gorzowie wlkp. od jakiegos kolesia i jest ono na plastikowych niemieckich blachach


Powalił mnie ten powyższy tekst! Z geografii pała, z pisania ze zrozumieniem pała, przepływ informacji w Rodzinie - pała. W jakie ręce wpadają te biedne Roverki. Wiem, ze nie na temat (choć chyba pozornie nie na temat).

Zukowaty - Pią Lip 18, 2008 09:23

as35 napisał/a:
Wiem, ze nie na temat (choć chyba pozornie nie na temat)
:lol: :lol: :lol:
marcin8c - Pią Lip 18, 2008 10:56

as35 napisał/a:
Powalił mnie ten powyższy tekst! Z geografii pała, z pisania ze zrozumieniem pała, przepływ informacji w Rodzinie - pała. W jakie ręce wpadają te biedne Roverki. Wiem, ze nie na temat (choć chyba pozornie nie na temat).


Jak odpisujesz w temacie to postaraj sie pomoc a wszelkie uwagi i krytyki co do znajmosci geo. slij prywatnymi wiadomosciami. Tak bedzie bardziej konstruktywnie dla tematu.

marcin_przybys - Pią Lip 18, 2008 12:31

Powiem tak, ja w moim R (co prawda 45 ) nie mam takiego czegoś... Ale w moim starym fordzie identycznie wyglądały (przynajmniej tak mi sie wydaje po zdjęciu ) wszystkie spawy w bagażniku. To znaczy blacha zakładkowa i na to jakiś "glut" i to pomalowane lakierem.
Ale to był ford. Wydaje sie że nie ma czym się przejmować :) :ok:

[ Dodano: Pią Lip 18, 2008 18:59 ]
Poprawka... Przegrzebałem bagażnik dzisiaj dokładnie. Mam coś podobnego w R 45. Więc chyba standard.