Zobacz temat - [R45] Kabelek do nikąd
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R45] Kabelek do nikąd

kamel45 - Wto Lip 29, 2008 15:37
Temat postu: [R45] Kabelek do nikąd
Witam szanownych Roverzystów ;-) Szukając miejsca do zainstalowania nawigacji z ciekawości zdjąłem klapkę, która znajduje się centralnie pod przednią szybą. Ku mojemu zdziwieniu do klapki podpięty jest bliżej niezidentyfikowany przeze mnie przewód. Może ktoś z Was mógłby mnie uświadomić do czego ten kabelek służy? Moje podejrzenia padały na jakiś dodatkowy wyświetlacz z radiem/temperaturą (niczym np. w Corsach) albo na jakiś dodatkowy głośnik. Jednak po przejrzeniu ofert sprzedaży podobnych do mojego Roverków nie natknąłem się na żadne dodatkowe wyposażenie tego typu. Z góry dziękuję za wszystkie informacje, pozdrawiam serdecznie :)
Jerzy

Kris - Wto Lip 29, 2008 15:46
Temat postu: Re: [kabelek do nikąd ;-) w R45 2005]
kamel45 napisał/a:
Witam szanownych Roverzystów ;-) Szukając miejsca do zainstalowania nawigacji z ciekawości zdjąłem klapkę, która znajduje się centralnie pod przednią szybą. Ku mojemu zdziwieniu do klapki podpięty jest bliżej niezidentyfikowany przeze mnie przewód. Może ktoś z Was mógłby mnie uświadomić do czego ten kabelek służy? Moje podejrzenia padały na jakiś dodatkowy wyświetlacz z radiem/temperaturą (niczym np. w Corsach) albo na jakiś dodatkowy głośnik. Jednak po przejrzeniu ofert sprzedaży podobnych do mojego Roverków nie natknąłem się na żadne dodatkowe wyposażenie tego typu. Z góry dziękuję za wszystkie informacje, pozdrawiam serdecznie :)
Jerzy


hmm, może to od czujnika nasłonecznienia albo temperatury, masz klimatronik?

kamel45 - Wto Lip 29, 2008 16:35
Temat postu: Re: [kabelek do nikąd ;-) w R45 2005]
Kris napisał/a:

hmm, może to od czujnika nasłonecznienia albo temperatury, masz klimatronik?


Niestety nie, klima jest, ale manual

Kris - Sro Lip 30, 2008 12:01

Koleś z forum w uk, napisał że to jest od klimatyzacji, kabel jest nawet jeśli czujnika nie ma.
thef - Sro Lip 30, 2008 12:59

Kamel45, popraw jeszcze temacik zgodnie z zasadami tego kącika ;)
kamel45 - Sro Lip 30, 2008 15:10

Kris napisał/a:
Koleś z forum w uk, napisał że to jest od klimatyzacji, kabel jest nawet jeśli czujnika nie ma.


Serdeczne dzięki za zainteresowanie i oczywiście punkcik za pomoc ;-)

thef napisał/a:
Kamel45, popraw jeszcze temacik zgodnie z zasadami tego kącika ;)


wielkie sorry ;-) już naprawiłem :)
pozdrawiam

Kris - Sro Lip 30, 2008 20:30

kamel45 napisał/a:


Serdeczne dzięki za zainteresowanie i oczywiście punkcik za pomoc ;-)


Spoko, my kurpsiaki musimy sobie pomagać :P