Zobacz temat - [R416] Światła cofania
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R416] Światła cofania

bobi_vip - Sob Sie 02, 2008 16:15
Temat postu: [R416] Światła cofania
Witam wszystkich zgromadzonych na forum. Zaczne od tego że dużo szukałem i czytałem na ten temat na forum i doszłem do wniosku że mój problem jest odwrotny niż większośc o nim pisze. Zatem chodzi o to że światła cofania w moim nowo zakupionym roverku 416 prawie zawsze ciągle święcą. pisząc prawie to znaczy jak wbije wsteczny to świecą a jak wybije to nie świecą, gdy spowrotem wbije to świecą a jak wybije to nadal świecą, musze tak poruszać kilka razy aż zgasną. Narazie odłączyłem kabelek od czujnika żeby nie straszyć innych kierowców, że mam zamiar cofać. Może wiecie jak się pozbyć tego problemu.
thef - Sob Sie 02, 2008 16:36

Proszę poprawić temat zgodnie z zasadami kącika.
Cyk - Sob Sie 02, 2008 16:39

Czujnik cofania się zawiesza. Wymień i będzie oki :grin:
bobi_vip - Sob Sie 02, 2008 19:21

No zobaczymy, wyciągniemy ten czujnik z bratem i zobaczymy czy może coś tam nie odbija spowrotem a jak nie nie to musimy zaopatrzyć się w nowy czujnik. a przy okazji ktoś wie gdzie można tanio kupić taką częsć. Oczywiście zamiennik albo dobrą używkę.
sTERYD - Sob Sie 02, 2008 20:30

w interkarsie za jakieś 30 złych chodzą ;)
sprawdźcie tez kabelki w pobliżu czujnika, czy gdzies się nie przetarły i nie robią zwarcia...

bobi_vip - Sro Sie 13, 2008 19:01

Raczej nie robią zwarcia. Zamówiłem czujnik w intercarsie i właśnie przyszedł, tylko że jak zauważyłem wsuwki do siebie nie pasują bo te przy obecnym czujniku są szersze a przy nowym czujniku są bardziej wąskie. Musze chyba dokupić takie, i ciekawe czy ten czujnik będzie pasował.