Zobacz temat - Witam z Tarnowa
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Powitania - Witam z Tarnowa

Ksionrze - Sob Sie 02, 2008 18:04
Temat postu: Witam z Tarnowa
Witam wszystkich, od wczoraj jestem dumnym posiadaczem R416 - rocznik 1997 (zdjecia pozniej)- z ''full'' wyposazeniem:) Autko kupione za kwote 7500zl, do poprawek oczywiscie standard jak to w Roverach kilka ognisk pojawiajacej sie rdzy, wymiana koncowek drazkow kierowniczych, tylne hamulce, czujnik bo sie wiatrak wlacza i kupno wiekszego akumulatora bo ten jest za slaby na takie auto. Do samochodu w komplecie dostalem nowe Fuldy na felgach zimowych jako drugi komplet, plyny(oleje, plyn do chlodnic) oraz w pakiecie z radiem blaupunkta zmieniarke na 6plyt. Autko super zadbane we wnetrzu, jedyny slad uzytkowania to leeeeciutkie wytarcie na fotelu kierowcy. Przebieg ponad 15otys i jest on jak najbardziej oryginalny, auto tez nie bylo bite(sprawdzone w 100%). Ogolnie jak tylko je dopieszcze to bedzie lux:) Mam nadzieje ze w Tarnowie sa jacys aktywni posiadacze Roverow?Pozdrawiam i narazie dorzucam kilka zrzutow jeszce jako zdjecia z ogloszeni.
Raptile - Sob Sie 02, 2008 18:14

No cóż :) Miłych przeżyć i żeby sie Roverek nie psiół ;)
kasjopea - Sob Sie 02, 2008 18:15

Witaj i gratulacje :brawa:
dragostreetwise - Sob Sie 02, 2008 18:39

Witam gratuluije i pozdrowionka
MaReK - Sob Sie 02, 2008 23:35

Witaj, oby jak najdluzej w "rodzinie roverkowej" ;)
Tomaszi - Nie Sie 03, 2008 14:09

Witam kolejnego właściciela R w standardowym kolorze ;)
Co do użytkowników R w Tarnowie zobacz tutaj ;)
http://forum.roverki.eu/m...=all&start=1400

bambi - Sro Sie 27, 2008 21:14

Witam i pozdrawiam z Jasła :)
general_p - Sro Sie 27, 2008 22:28

Hej :ok: o!!!
Senn - Czw Sie 28, 2008 07:21

Cytat:
Mam nadzieje ze w Tarnowie sa jacys aktywni posiadacze Roverow?Pozdrawiam i narazie dorzucam kilka zrzutow jeszce jako zdjecia z ogloszeni.


Czasami jestem w Tarnowie u tesciow to jeden aktywny juz jest :)

7Tomi - Czw Sie 28, 2008 07:38

Senn napisał/a:
Cytat:
Mam nadzieje ze w Tarnowie sa jacys aktywni posiadacze Roverow?Pozdrawiam i narazie dorzucam kilka zrzutow jeszce jako zdjecia z ogloszeni.


Czasami jestem w Tarnowie u tesciow to jeden aktywny juz jest :)


A ja witam z Pilzna ;) . Senn a Ty jak jedziesz do teściów to do Pilzna nie wstąpić to grzech..... :twisted:

Senn - Czw Sie 28, 2008 07:40

Tomi_114, postaram sie poprawic :) Bylem ostatnio, ale grafik napiety ze wzgledu na wesele śwagierki :)
7Tomi - Czw Sie 28, 2008 07:47

Senn napisał/a:
Tomi_114, postaram sie poprawic :) Bylem ostatnio, ale grafik napiety ze wzgledu na wesele śwagierki :)


Kurde a widzisz może Twoja mądra głowa by co wymyśliła bo mi 118 nie chce palić :/ ni ma iskry i tyle :/

Sorki za OT ;)

truten23 - Czw Sie 28, 2008 08:58

Witam nowego roverkowicza i gratuluję pięknego samochodu!

Pozdrawiam z Buska!! :grin: