Zobacz temat - [R416] Warczenie silnika:):)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R416] Warczenie silnika:):)

beti30 - Pią Sie 08, 2008 09:35
Temat postu: [R416] Warczenie silnika:):)
witam
mam taki problem ze swoim roverkiem :jak dodaje gazu to mi strasnzie warczy jak jedzie na luzie to chodzi cichutko a jak dodaje gazu to mi tak jakby obroty faloowaly nie zawsze tak jest no la ejest co to mozze być?
pozdrawiam
beti

Brt - Pią Sie 08, 2008 09:46

a czasem dziury w kominie nie masz ?? ;) Sprawdź szczelnosc układu wydechowego, bo podejrzewam, że zarówno hałas jak i nierówna praca mogą wynikać z dziury w tłumiku ;)
kolin - Pią Sie 08, 2008 10:09

Dziura w tłumiku, można też zobaczyć czy gdzieś przy kolektorze a głowicy się nie rozszczelniło
beti30 - Pią Sie 08, 2008 12:04

dzieki za odpowiedzi
a czy mozecie mi powiedziec jaki ten tłumik w razie coi kupic i gdzie najlepiej bo u Tomiego nie ma
pozdrawiam
beti

thef - Pią Sie 08, 2008 16:10

Z Tomim najlepiej pogadać telefonicznie (oczywiście po urlopie), nie wszystko co ma w ofercie jest umieszczone na stronie. Ale tłumik kupisz bez problemu w każdym motoryzacyjnym - złożysz zamówienie i dostarczą Ci na drugi dzień, najlepiej sprawdzić sobie numery części. Możesz przeglądnąć oferty foty lub intercarsu w necie.
Brt - Pią Sie 08, 2008 20:55

beti30, a tu kiedyś byłaś ?? ;)
http://www.roverki.pl/mod...ies=Technika#86

beti30 - Sob Sie 09, 2008 18:34

dzieki za odpowiedzi , tlumik sie okazalo ze mial jakąś tam nieduza dziurkę i dalo sie kawałek przyspawac i nie kazal mechanik narazie wymieniac tlumika kurde niby naprawione a dalej mi warczy<moze na mnie:)>ale dodatkowo musze juz robic sprzeglo imoze to warczenie jest przez to sprzegło?czy mozecie mi poiwedziec jaki jest koszt wymiany sprzegła no i oczywiscie za jednym zamachem bede robic rozrząd bo jeszcze do wymiany zostalo 3,5 tys km ale wole zrobic juz mozecie mi powiedziec ile mniej wiecej taka impreza bedzie kosztowac?
dzieki z gory
pozdrawiam
beti