Zobacz temat - [R600] Gdzie oddać Turbinę do regeneracji ??
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R600] Gdzie oddać Turbinę do regeneracji ??

danio667 - Sob Sie 09, 2008 14:47
Temat postu: [R600] Gdzie oddać Turbinę do regeneracji ??
Patrzę że coś ostatnio turbina mi puszcza olej pod spodem, przy większej prędkości i dłuższej jeździe i po zatrzymaniu się widać świeży olej, nie mówiąc o tym że przewody są troszę od środka zaoliwione no i troszkę kopci. Zamierzam pojechać do zakładu jakiegoś żeby jeszcze sprawdzić napewno jakie ciśnienie daje, ale takie moje pytanie gdzie wysłać turbinę do regeneracji żeby to dobrze zrobili, oczywiście żeby cena też była normalna. Widziałem na allegro ale wolę zapytać.
Skiba - Nie Sie 10, 2008 01:05

hmm, jeden z kolegów oddał turbinkę do Pana z Osowej Sieni. Dostał bebechy z Tuarega :D Zakład znajdziesz w spisie warsztatów na stronie klubowej (woj Lubuskie).
NEOSSS - Pon Sie 11, 2008 08:37

danio667, nie wiem czy regeneracja się opłaca, najlepiej kupić turbo od angola z małym przebiegirm
String - Pon Sie 11, 2008 10:19

Skiba napisał/a:
hmm, jeden z kolegów oddał turbinkę do Pana z Osowej Sieni. Dostał bebechy z Tuarega :D

Niom :D i świszczy pieknie jak Car-audio :P nie żałuję tego 1000PLN :D . A pana Ludwika po raz kolejny mogę polecić ze spokojnością serca.

Co do regeneracji: jak pisałem gdzieś tam wcześniej - bebechy turbiny od Touareg'a, gdyż podobno wirnik i łożyska są bardziej tolerancyjne na zanieczyszczenia.