Zobacz temat - [MG ZR160 2002r.] Oznaczenie kpl. sprzęgłowego, linka
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [MG ZR160 2002r.] Oznaczenie kpl. sprzęgłowego, linka

Konrad_Zr160 - Sro Sie 13, 2008 22:01
Temat postu: [MG ZR160 2002r.] Oznaczenie kpl. sprzęgłowego, linka
Witam

Walka z ZR cd... albo on mnie albo ja jego ;)

Czy ktoś z szanownych kolegów wie jakie jest prawidłowe oznaczenie kompletu sprzęgłowego NATIONAL do skrzyni PG1 dla samochodziku MG ZR160? W sklepie TOMATEAM występuje pod CK 9021 natomiast w katalogu PDF ze strony angielskiej CK 9074 ?? ? I kto ma rację ;) Może ktoś ma namiar oprócz TOMATEAM i Kolpaxu na dystrybutora tej marki. Myślę, że gra warta świeczki bo troche mi się nie uśmiecha w tym momencie kupować seryjnego sprzęgła za 800-1000 PLN bo to już można szukać myśle jakieś porządne EXEDY czy inne wyczynowe w podobnej cenie lub niewiele większej i efekt będzie zdecydowanie lepszy. Pytanie nr.2 Gdzie można dostać w okolicach Krakowa linkę sprzęgłową? Większość sklepów ze strony Roverki rozkłada ręce. Udało mi się raptem z jedną firmą LANDSERWIS coś ustalić ale Pan finalnie nie oddzwonił z ofertą i konkretnym terminem dostawy. Rączki opadają ale nie tracimy nadziei na uruchomienie potwora ;) Jutro od rana kolejna seria telefonów.

Dzięki za informacje

[ Dodano: Czw Sie 14, 2008 16:07 ]
Udało się, kompletny zestaw sprzęgła dzięki firmie Żmijkowski z Warszawy trafi do mnie w poniedziałek. Montażem zajmie się P. Paweł Midowicz z Krakowa. Ze wstępnych rozmów jestem spokojny. Jest szansa na szybką wymianę początkiem tygodnia. Pozdrawiam